Členovia sexuálneho kultu, na rande rozrezali na 14 kusov krásnu blondínku Sydney!

867

Krásna blondínka Sydney Loofe (†24) z americkej Nebrasky sa 15. novembra 2017 vyparádila a tešila sa na rande so ženou, ktorú spoznala cez zoznamovaciu aplikáciu Tinder. Lenže zo stretnutia sa už živá nevrátila. Telo sympatickej pokladníčky objavila polícia až tri týždne od jej zmiznutia rozrezané na štrnásť kusov!

„Všetko bude raz úžasné,“ mala Sydney vytetované na svojej paži. A jej nový románik jej dával nádej. Mladá žena totiž bojovala s depresiami, ale aj napriek tomu sa snažila zostávať pozitívna. Vzťah jej mal dať úplne nový životný impulz.

 

Keď svojim blízkym oznámila, že sa na internete zoznámila so sympatickou ženou Audrey, všetko vyzeralo rozprávkovo. Aj prvé rande dopadlo na jedničku. Bolo tak na čase sa čo najskôr stretnúť znova.

Niečo sa ale stalo. Sydney sa ďalší deň nedostavila do práce a rodine nedvíhala telefón. Jej rodičia sa tak vybrali za ňou domov. Tam našli iba opustenú mačku. To by však žena podľa svojich rodičov nikdy nedopustila. Všetko tak nahlásili na polícii. Panovali obavy, že Sydney bola unesená a rodičia boli strachy bez seba.

Ako uviedol denník Mirror, policajti si hneď došliapli na Audreyu, ženu, s ktorou mala ísť Sydney na rande. Tá policajtom iba oznámila, že Sydney zanechala u svojho kamaráta, ale už vraj nevie kde. Ukázalo sa ale, že Audrey sa volá v skutočnosti Bailey Boswellová a žije v apartmáne so svojím päťdesiatročným priateľom Aubreym Trailom.

4. decembra došlo k hroznému zvratu. Kriminalisti našli pozostatky nezvestnej Sydney. Jej zohavené telo našli po častiach napchaté vo vreciach. Niektoré jej orgány sa dokonca dodnes nepodarilo nájsť. Kým zomrela, bojovala o život.

Dievča zomrelo brutálnou smrťou, vrah ju uškrtil a nechal ju s hlavou v záchode!

Podozrenie padlo ihneď na Bailey Boswellovú, s ktorou si vyšla von, a jej spolubývajúceho Aubreyho Traila. Obaja boli zadržaní za podľa polície nerelevantný trestný čin, ktorý nemá so zmiznutím Sydney nič spoločné. Napriek tomu ich strážcovia zákona označili za podozrivých v jej prípade.

Slovenskí policajti zadržala sériového vraha Jána K. podozrivého zo 4 vrážd! Bránil sa samopalom

Dvojica, ktorú americké médiá označujú za sexuálny kult, si rada užívala skupinový sex s inými ženami. Podľa Traila na takúto ponuku kývla aj Sydney. Zvrátený pár vedel, prečo si na sociálnej sieti vyhliadol práve toto dievča. Bývala ďaleko od rodičov a obaja dúfali, že si jej zmiznutie dlho nikto nevšimne. Ako neskôr po mnohých klamstvách uviedol Trail na súde, keď dievča vlákali do svojho bytu, ničoho sa zúčastniť nechcela. Keď sa bránila, zabili ju.

Bostonský škrtič Albert Henry DeSalvo a jeho 15 obetí

Dievčinu Trail rozrezal pílou a časti jej tela ukryl. Obaja boli uznaní vinnými z vraždy prvého stupňa a zločinného sprisahania. Ako sa na súde ukázalo, pár mal podľa svojich slov mučením ľudí „naberať silu“. Boswellová si dokonca nechala hovoriť „kráľovná čarodejníc“. Kúzla a čáry teraz bude môcť žena praktizovať do konca života v base. Avšak bez svojho priateľa, ten dostal trest smrti.