Ďalšia vražda cez zoznam! Ingrid našli rozrezanú vo vani

1043

Slobodná mamička Ingrid Lyne († 40) si dva roky po rozvode chcela nájsť spoľahlivého partnera, ktorý by jej pomohol s výchovou troch dcér. Namiesto toho ale cez internet spoznala vraha, ktorý ju brutálne zavraždil a jej telo rozsekal.

Ingrid († 40) z amerického Seattlu pracovala ako zdravotná sestra a starala sa o tri malé dcérky (10, 8 a 6), takže na hľadanie nového partnera nemala veľa času. Priatelia ju preto dva roky po rozvode prehovorili, aby skúsila internetovú zoznamku. Citlivá, zábavná a láskyplná žena si podľa nich zaslúžila konečne nájsť šťastie. Lenže muž, ktorého cez internet spoznala, mal k perfektnému partnerovi veľmi ďaleko.

 Pekná  mamička   

sa v roku 2016 cez internet zoznámila s Johnom Charltonom. Muž nemal stále zamestnanie ani strechu nad hlavou a prespával v útulkoch pre bezdomovcov a pri bývalej priateľky. Navyše to bol alkoholik a mal veľmi dlhý trestný register, zahŕňajúci aj útok na vlastných rodičov. Či o tom Ingrid vedela, nie je isté. Možno mala pre jeho zložitú situáciu pochopenie, ale možno tiež vôbec nevedela, aký nebezpečný je.

Ingrid a jej tri malé dcerky

V apríli 2016 po mesačnej známosti spolu vyrazili na baseballový zápas, zatiaľ čo jej tri dcérky strážil bývalý manžel. Keď ich otec išiel na druhý deň vrátiť, Ingrid doma nebola. Spolu s Ingridinou matkou preto vošli do domu, ale po Ingrid nebolo ani stopy. Matka preto kontaktovala jej nového priateľa, ktorý tvrdil, že ju po zápase odprevadil domov, ale cez noc nezostal. Policajtom sa táto výpoveď moc nezdala.

 Kusy  ľudských tiel 

V dome matky policajti našli 40 centimetrovú pílku a v odtoku vane bola krv a ľudské tkanivá. Počas nasledujúcich dní začali ľudia po Seattli nachádzať na rôznych miestach plastové vrecia s kusmi ľudských tiel. Ukázalo sa, že ide práve o nezvestnú Ingrid, ktorú zabil jej nový partner.

John Charlton na pojednávaní

John Charlton sa vlani v októbri na súde k vražde priznal, motív odporného činu ale neobjasnil. Vrah tvrdí, že sa osudného včera opil a na nič si nepamätá. Sudkyňa ho na základe toho poslala tento rok v januári na 27 rokov do väzenia. Pri vynesení rozsudku sa posťažovala, že to je podľa zákonov štátu Washington najtvrdší možný trest, ale keby mohla, tak by ho s radosťou poslala do kriminálu na dlhšiu dobu. „To, čo ste urobil, bolo neskutočne brutálny a kruté,“ predniesla pritom na adresu vraha.