Herec Robert De Niro (73) nemôže ani vystáť kandidáta na amerického prezidenta Donalda Trumpa (70). Natočil video, kde jasne hovorí, čo si o ňom myslia a nič pekného to nie je.
„Myslím si, že je očividne hlúpy. Je to syčák, grázel a prasa. Je podvodník, estrádny umelec a podvraťák, ktorý nevie, o čom hovorí. Nerobí si domáce úlohy a nevadí mu, že ohrozuje spoločnosť,“ začal De Niro vo videu vymenovávať, čo všetko podľa neho realitný magnát Trump naozaj je.
De Niro má strach, že po zvolení Trumpa bude Amerika v nebezpečenstve a pôjde to s ňou z kopca.
„Neplatí dane. Je idiot. Ako povedal Colin Powel: Je národným nebezpečenstvom. Je hanbou tejto krajiny,“ myslí si herec.
Nemôže vystáť ten fakt, že sa situácia tak vyhrotila, že medzi kandidátmi na prezidenta vôbec môže byť niekto taký, ako je Trump.
„Hnevá ma, že sa tento blb a blázon dostal až tam, kde teraz je. Hovorí tak, ako by chcel tresnúť ľudí do tváre. Dobre, ja by som rád udrel jeho,“ jasne povedal Robert.
„Niekoho takého chceme za prezidenta? Nemyslím si. Mám starosť o smerovaní tejto krajiny. A obávam sa, že s niekým ako je Donald Trump by išla zlým smerom. Ak máte starosť o budúcnosť, voľte pre ňu,“ dodal.