Stala sa Miss USA pre rok 2019 a svet jej ležal pri nohách. Aj napriek tomu sa kráska Cheslie Krystová (†30) odhodlala k zúfalému činu. Americká kráľovná krásy, právnička a aktivistka podľa všetkého vyskočila v New Yorku z terasy na 29. poschodí budovy, kde bola naposledy videná. Sama bývala na deviatom podlaží. Lekári úbohú ženu na mieste vyhlásili za mŕtvu.

Hoci v súčasnosti prebieha vyšetrovanie desivého činu, policajti sa prikláňajú k samovražde. Ťažko povedať, čo krásku k zúfalému činu viedlo. Ešte v ten istý deň zdieľala svoju novú fotku na Instagrame. „Nech vám tento deň prinesie odpočinok a mier,“ uviedla k snímke. Nikto nemohol tušiť, čo tým Američanka myslela.

Miss Manhattan skončila v tele s 18 guľkami!

Ako uviedol denník The Sun, rodina krásneho dievčaťa je v šoku. „V skaze a zármutku informujeme o smrti našej milovanej Cheslie,“ uviedli blízki. Vraj išlo o usmievavé dievča. „Bola starostlivá, smiala sa a celá žiarila. Cheslie stelesňovala lásku a pomáhala druhým,“ dodali rodinní príslušníci.

Bosnianska miss dostala dva a pol roka väzenia, nalákala mafiána do pasce

Potom, čo Cheslie vyhrala, sa dala na dráhu advokátky a bojovala za sociálnu spravodlivosť. „Vieme, že jej vplyv bude pokračovať,“ sú si istí jej blízki. V nedeľu ráno bol údajne nájdený list, ktorým Krystová všetok svoj majetok prenecháva svojej matke.

Lukašenko väzní miss Bieloruska! Kráska je už cez mesiac za mrežami, trest jej svojvoľne predlžujú

Cheslie sa narodila 28. apríla 1991 v Severnej Karolíne. Po absolvovaní strednej školy vo Fort Mill v roku 2009 získala bakalársky titul v odbore marketing a riadenie ľudských zdrojov na Univerzite v Južnej Karolíne. Potom sa vrhla na kariéru právničky. Praxi začala vykonávať v Severnej aj Južnej Karolíne so zameraním na občianskoprávne spory. V roku 2019 sa pokúsila vyhrať aj Miss Universe, ale neúspešne.