Desivý nález v pneuservise! Pri výkopových prácach našli robotníci kostru ženy!

705

V pneuservise v Šahách postretlo pracovníkov výkopových prác veľké prekvapenie. V jame narazili na zachovanú ľudskú kostru. Policajti prípad riešia, dozvedeli sa ale, že nález kostry možno bude mať veľmi prozaické vysvetlenie.

Ľudské kostrové pozostatky našli robotníci pod podlahou pneuservisu v meste Šahy v okrese Levice v hĺbke asi 1,5 metra. Niečo také pracovníci rozhodne nečakali, nález ich šokoval. Obrátili sa na políciu.

Dobrý, Zlý, Škaredý a ich cintorín. Spolok zachránil miesto záverečnej scény legendárneho westernu

„Na miesto bol okrem polície privolaný aj súdny lekár, ktorý určil, že ide o kosti ženy pochovanej pred viac ako 50 rokmi,“ uviedla polícia Nitrianskeho kraja na svojom facebookovom profile.

Kľúč k tomu, ako sa tam kostra mohla objaviť, možno dodali pracovníci múzea. „Privolali sme aj pracovníkov miestneho múzea, ktorí uviedli, že ešte na začiatku 20. storočia sa tu nachádzal cintorín,“ opísala polícia.

Šéfa mafiánskej rodiny Gambino pochovali na cintoríne, ktorý založili Moravskí bratia v New Yorku. Hroby tu stoja státisíce dolárov!

Nález kostrových pozostatkov preto vraj v tejto lokalite nie je ničím výnimočným. Aj tak ale polícia bude pokračovať v prešetrovaní. „Vec dokumentujeme ako prečin usmrtenia a kostrové pozostatky budú predmetom expertízneho skúmania,“ spresnili policajti.