Herečka Angelina Jolie (41) prvýkrát od rozvodu s Bradom Pittom prehovorila na verejnosti o svojom súkromí. Vraj si počas rozvodovéj bitky so slávnym hercom prešla najhorším obdobím v živote. Všetku starostlivosť a pozornosť teraz sústredí len na svoje deti, s ktorými chce precestovať celý svet.

Herečka je teraz v Kambodži, kde nakrúca svoj nový film. A práve tam sa rozhovorila na tému rozvodu. Všetky deti do exotickej krajiny odcestoval s ňou, nechce ich teraz opúšťať ani na jeden deň.

„Nechcem o tom veľmi hovoriť. Ale rada by som povedala, že sme si prešli tým najťažším obdobím v našom živote. Napriek tomu sme ale rodina a vždy rodina budeme, oznámila herečka v rozhovore pre stanicu BBC.

foto: wikipedia

„Bolo to naozaj tak ťažké. Ale myslím, že sa v tejto situácii našlo veľa ľudí, pretože nie sme jediní, komu sa niečo podobné prihodilo,“ myslí si Jolie, ktorá je teraz na šesť detí sama. Všetky sú totiž v jej výhradnej starostlivosti. Avšak po ruke má samozrejme pestúnky.

„Zameriavam sa teraz len na svoje deti, na naše deti. Až to bude všetko za nami, verím, že budeme silnejší ako kedykoľvek predtým. Zocelí nás to. Teraz by som rada s deťmi cestovala po celom svete a objavovala nové veci. Želám si, aby boli moje deti hlavne šťastné a spokojné. Chcem im ukázať, aké majú možnosti. Že môžu robiť čokoľvek, čo si len budú priať. Zaslúži si vidieť pravé farby sveta a nie byť len v hollywoodskom väzení, kde by nemohli mať normálny život,“ dodala šesťnásobná matka Maddoxa (15), Paxa (13), Zahary (12), Shiloh (10) a osemročných dvojičiek Knoxa a Vivienne .

Jolie sa s Bradom Pittom (53) rozviedla na konci minulého roka po dvanásťročnom vzťahu. V roku 2012 sa zasnúbili a v roku 2014 usporiadali svadbu v malej kaplnke zámku Miraval v dedine Correns na juhu Francúzska, ktorý si zaobstarali v roku 2008.