Deti pri hre našli v opustenom kufri zohavené telo! Polícia zatkla podozrivého z vraždy!

Z vraždy ženy podozrieva polícia jej kamaráta

535

Hrozný nález urobili malé deti v Rusku. Pri hraní si všimli podozrivého opusteného kufra a detská zvedavosť im velila, aby sa do batožiny pozreli. Zbadali zohavené telo tridsaťdeväťročnej ženy! Policajti si krátko potom došliapli na podozrivého muža.

Ako uviedol denník Daily Star, odborníci z radov patológov odhadli, že telo úbohej ženy ležalo bez známok života v kufri tridsať až päťdesiat hodín. Hoci policajti neodhalili totožnosť obete, poznamenali, že má tridsaťdeväť rokov a pochádza z Orska. Hrozný nález deti urobili 23. októbra a len pár dní potom kriminalisti zadržali podozrivého muža, ktorý podľa svedkov vláčil ťažkú ​​batožinu.

Polícia pri náhodnej cestnej kontrole našla v kufri auta mŕtvolky netere (†7) a synovca (†5)

Detektívi ihneď začali s vyšetrovaním. Pre šéfa policajtov Alexankra Bastrykina je dolapenie vraha prioritou číslo jeden. Muž, ktorého v súčasnej dobe strážcovia zákona vypočúvajú, je ženin kamarát.

Automechanik zachránil dvojročné dieťa, doslova pár minút pred smrťou. V kufri auta dieťa väznila vlastná matka

A bude mať čo vysvetľovať. „Na tele ženy boli nájdené jasné známky násilia,“ uviedla polícia. „Po identifikácii obete sa policajti zamerali na štyridsaťdvaročného muža,“ dodali s tým, že muž sa potom priznal. V dome domnelého vraha detektívi našli tĺčik na mäso a bodné zbrane.

Chlapec, ktorého pašovali v kufri, sa zistil s matkou a môže zostať