Izraelská modelka Bar Refaeli bude znova mamičkou. Druhé bábätko čaká s manželom Adim Ezrom, s ktorým má dcéru. Malá Liv sa narodila vlani v auguste. Modelka sa šťastnou novinou pochválila na Instagrame.

pexels

„Niečo sa kuchtí…,“ napísala Bar Refaeli k fotke, na ktorej ukázala rastúce tehotenské bruško.

Podobnými fotkami teraz bude zrejme svoj profil plniť častejšie. Prvé tehotenstvo totiž podrobne zdokumentovala a svojich fanúšikov o všetkom informovala.    Bar Refaeli si veľkú rodinu vždy priala. „Myslím, že týchto desať rokov bude o rodine. Ja pochádzam zo štyroch detí. Veľa mamičiek si možno toto prečíta a povie: Najskôr si to skús s jedným. Dúfam, že budem mať veľkú rodinu, ale vezmem to jedno po druhom,“ povedala pre magazín Hello! v minulosti.

Modelka sa za bohatého podnikateľa vydala v septembri 2015. Vzali sa v izraelskej Haife, kam s nimi vtedy prileteli oslavovať významnú životnú udalosť tri stovky príbuzných a priateľov.

Bývalý anjelik Victoria ‘Secret a podnikateľ sa stretli v roku 2014. Zoznámili ich spoloční priatelia. „Veľmi sa milujeme. Všetko je, ako má byť a v poriadku,“ povedala modelka, ktorá bola predtým vydatá za Arika Weinsteina a šesť rokov chodila s hollywoodskym hercom Leonardom DiCapriom.