Diega Maradonu zneuctil hrobár! Šokujúce foto nad rakvou legendy a okamžitý trest!

2323

Nad tým, čo dokážu ľudia urobiť pre potechu a pobavenie svojich kamarátov, zostáva hocikedy rozum stáť. Gesto, ktoré urobil zamestnanec argentínskej pohrebné služby, je odporné. Nechal sa totiž pri rakve so zosnulým Diegom Maradonom (†60) vyfotiť. A to dokonca s palcom hore…

Zatiaľ čo ľudia z celého sveta a najmä milióny Argentínčanov plačú nad smrťou uctievanej futbalovej legendy, klania sa jej, istý funebrák Diego Molina neodolal túžbe po mimoriadnej fotografii a zvečnil sa v situácii, v ktorej sa to prinajmenšom nesluší. Príšerné! Hnusné!

A čo viac, rovnaké „privilégium“ umožnil tiež minimálne ďalším dvom ľuďom. Logicky tak okamžite vyvolal ohromné ​​pobúrenie. „Chcem vidieť toho tlsťocha, čo urobil tú fotku, mŕtveho. Chcem ho mŕtveho. Mŕtveho!“ Napísal jeden z fanúšikov Maradonu.

Božský Diego zomrel na zlyhanie srdca počas stredy, v rodnej krajine bol okamžite vyhlásený trojdňový štátny smútok, ani to ale niektorým jeho krajanom nezabránilo ukojiť prazvláštne chúťky. Úplne logický je preto Molinov vyhadzov z práce, na ktorý ani dlho čakať nemusel.

Čo však mal znamenať zdvihnutý palec na fotke, to radšej neodmýšľať …

Diego Maradona zomrel. Argentínska legenda podľahla srdcovému zlyhaniu