Začiatkom mája bolo v lese neďaleko Birminghame nájdené rozpolené a ohoreté telo Phoenix Nettsové (†28) uložené v dvoch kufroch. Bývalý priateľ obete teraz Daily Mailu prezradil, že dievča malo v minulosti problémy s drogami a postretlo ju niekoľko nešťastí. Z vraždy bola obvinená o rok mladšia žena, s ktorou Phoenix bývala v azylovom dome.

Bývalý priateľ tragicky zosnulej mladej ženy, Joe, však povedal, že už skôr mala Phoenix sen. Chcela sa stať zdravotníčkou, potom sa jej život dramaticky zmenil, keď objavila drogy, vylúčili ju z vysokej školy a bola znásilnená!

„Chodili sme spoločne na Univerzitu Canterbury Christ Church, bola tam v rokoch 2009-2011, ale neabsolvovala ju,“ povedal Joe. „Raz sme šli von a ona povedala mne a ďalším svojim kamarátkam, že ju znásilnil drogový dealer,“ dodal. Podľa neho bola Phoenix milá, tichá a tiež veľmi zraniteľná, myslí si, že ju veľmi poznačilo nešťastné detstvo.

Už pred univerzitou údajne pravidelne fajčila marihuanu a neskôr začala brať MDMA a kokaín. „Neviem, čo sa stalo s jej životom po tom, čo sme sa rozišli, ale zrejme to s ňou išlo z kopca. Myslím si, že mala posttramatickú stresovú poruchu po tom znásilnení, bola veľmi zraniteľná,“ vysvetlil Joe. Rodina dievčaťa vydala emotívne vyhlásenie, v ktorom hovorí, že je zničená a nechce hovoriť s médiami. „Zároveň by sme však chceli veľmi poďakovať všetkým policajtom, ktorí sa na prípade podieľajú,“ stojí vo vyhlásení rodiny.

Kanibal zjedol jeho semenníky!

Phoenix bola pred svojou smrťou závislá na drogách a nemala domov, podľa všetkého bývala v azylovom dome pre ženy v Birminghame. Zavraždila ju a rozrezala zrejme Gareeca Gordonová (27), ktorá žila vo vedľajšej izbe. Polícia okrem nej zadržala tiež otca dvoch detí Mahesha Sorathiyau (38), ktorý sa možno na vražde tiež podieľal.

Babičke vytrhol srdce z tela a vypil jej krv! Vrah sa považoval za upíra

Údajne totiž riadil auto, ktoré polícia zastavila a v ktorom sa našli časti tela nebohého dievčatá. Maresha však tvrdil, že netušil, čo v kufroch je, údajne mu páchateľka len niekoľkokrát zaplatila, aby ju do lesa odviezol. Táto výhovorka sa však nezdá policajtom, ktorí auto zastavili, pretože podľa nich bol zápach vychádzajúci z kufra veľmi silný a nie je možné, aby si ho vodič nevšimol.