Divné úmrtia 32: Učiteľka zomrela po rane elektrickým prúdom. V posteli ju zabil tabliet na nabíjačke

1164

Na začiatku marca tohto roka bola v meste Buriram v Thajsku nájdená vo svojej posteli mŕtva učiteľka (48). Podľa všetkého zomrela na ranu elektrickým prúdom od nabíjacieho sa tabletu.

Učiteľka angličtiny Supan Add Taironrong bola objavená 1. marca vo svojom byte. Susedia si všimli zápachu, ktorý vychádzal z pod jej dverí a radšej skontaktovali políciu v meste Buriram. Hliadka po príchode márne klopala na dvere. Tie nakoniec museli vypáčiť a do apartmánu vniknúť násilím.

Divné úmrtia 31: Žena miesto relaxácie našla smrť vo zvukotesnej nádrži! 

Štyridsaťosemročná žena bola nájdená v pokročilom štádiu rozkladu na posteli v jej spálni. Vedľa nej hliadka objavila obhorený tablet, ktorý bol pripojený na nabíjačke, rovnako ako jej mobilný telefón. V izbe sa stále točil ventilátor.

Žena podľa susedov viedla samotársky život, mala len psa, s manželom žili oddelene. Elektrické zariadenia, ktoré ju pravdepodobne zabilo, si zaobstarala pre svoje rozptýlenie. „Tablet si kúpila asi pred mesiacom, aby sa pobavila, keď bola v dome sama. Naozaj ho milovala a hrala sa s ním každý večer, sledovala filmy a hrala hry. To jej robilo spoločnosť,“ uviedla susedka pre tamojšie médiá.

Divné úmrtia 27: Aligátor zožral opitú kozmetičku! Chcela si ho vraj pohladiť

Podľa polície bola žena zrejme mŕtva už tri dni. Ako odhalilo prvotné ohliadku, zomrela na ranu elektrickým prúdom. Všetko musí ešte potvrdiť nariadená súdna pitva.

Kvôli hádke o tablet brat (15) zabil kladivom spiacu sestričku (†10)!