Futbalista Jakub Malina 5. decembra prišiel do vyhlásenej pražskej reštaurácie La casa Argentina, chcel sa tu v pokoji najesť. Bohužiaľ mu zaskočilo sústo mäsa v dýchacej trubici a upadol do bezvedomia. Najdesivejšie detaily smrti sa na povrch dostali ale až teraz.

Podľa blízkeho zdroja Blesku prebehla udalosť takým spôsobom, ktorý šokuje aj najotrlejších ľudí. V okamihu, keď sa mladý muž začal dusiť, tak nikto z prítomných netušil, čo sa deje. Ľudia sa len prizerali a nikto mu zo začiatku neprišiel na pomoc!

Divné úmrtia 39: Novopečený otec zomrel na love! Zastrelil ho jeho vlastný pes!

Z celej situácie údajne nešlo poznať, že sa futbalista nemôže nadýchnuť a kvôli tomu bol niekoľko minút bez prívodu kyslíka do mozgu. Môžeme len špekulovať, ako by celá udalosť dopadla, keby ľudia v reštaurácii boli obozretnejší. V nemocnici prebehli všetky možné diagnostické testy, ktoré len potvrdili mozgovú smrť.

Divné úmrtia 32: Učiteľka zomrela po rane elektrickým prúdom. V posteli ju zabil tabliet na nabíjačke

Predvčerom ráno údajne pri odpojení od prístrojov asistoval jeho vlastný otec, miliardár a podnikateľ Tomáš Malina.

Jakub si života užíval plnými dúškami, rovnako ako priazne krásnych a slávnych žien. Chodil okrem iného s modelkou Eliškou Bučkovou, modelkou Gabrielou Bártovou alebo exmanželkou Romana Vojtka Terezou.