Keď v roku 2019 Češka Tereza H. (26) v Pakistane nepravomocne dostala osem rokov a osem mesiacov väzenia ako trest za pašovanie drog, zrútil sa jej svet. Po štyroch rokoch však brány väznice opustila a vrátila sa späť do vlasti. Za niekoľko mesiacov si na sociálnych sieťach vybudovala pomerne početnú fanúšikovskú základňu, ktorá popisuje svoj životný príbeh. V novom videu zaspomínala, ako prebiehalo jej stretnutie s prvým zákazníkom, keď pracovala ako spoločníčka. Kvôli alkoholu a drogám si toho vraj veľmi nepamätá.

V roku 2022 sa po štyroch rokoch v drsnej pakistanskej base Kot Lakhpat vrátila Tereza H. do Česka. Najprv si dala život dohromady a stránila sa fanúšikov, to sa ale postupom času zmenilo. Tereza začala postupne odkrývať svoje súkromie a v nových videách, ktoré zdieľa na sociálnej sieti Herohero, popisuje aj svoju minulosť.

V súčasnosti Češka žije spokojný a bežný život, má priateľa a živí sa ako čašníčka. Rodáčka z Uherského Hradiště ale za sebou má skúsenosti, ktoré by vydali na niekoľko životov. Ako Tereza uviedla vo videu pre fanúšikov, keď mala dvadsať rokov, dostala od známeho ponuku odcestovať do Dubaja a nafotiť tam nejaké erotické snímky. Neskôr sa ale dozvedela, že by sa nejednalo len o fotenie, ale zrejme aj o sex. Po krátkom uvažovaní kývla a po pár dňoch ju čakala prvá pracovná skúsenosť.

Dnes Tereza H. (26) otvorene o príšerných podmienkach v pakistanskom väzení

 Lajna koksu od  kamarátky 

„Necítila som skoro vôbec nič. Problém bol možno aj v tom, že som tam veľmi pila. V jednej ruke som mala slivovicu, v druhej vodku a o dve hodiny som tam ležala a museli ma kriesiť,“ popísala prvé stretnutie s klientmi. „Jeden muž ma potľapkal po nohe a ja som vedela, že teraz začína moja práca. Išla som s ním a bolo to brutálne. Vodná posteľ, výhľad na bazén, ale ja si z toho úprimne nič nepamätám. V tej chvíli som kvôli tým drogám a alkoholu mala vypnuté,“ priznala bývalá spoločníčka.

Po zhruba hodine od tohto zážitku sa k Teréze vrátila iná spoločníčka a Terezina kamarátka Sára. Keď videla, v akom je Tereza stave, nevzala ju ako správna priateľka domov, aby sa dala do kopy. „Na stôl mi nachystala ďalšiu lajnu koksu, povedala, že budem v pohode, a zase odišla preč,“ šokovala svojou úprimnosťou Tereza.

VIDEO: Modelky surfovali nahé. Neoprén mali na tele len namaľovaný

 Obavy nakoniec  zahnala 

Spätne Češka priznáva, že sa po tomto zážitku mala na kariéru spoločníčka vykašľať, ale pokračovala ďalej. Na ďalší deň ju kamarátka vzala do belgického baru, kam spoločníčky chodili za svojimi klientmi.

V čiernych upnutých minišatách a vo vysokých podpätkoch sa kamarátky vydali do práce. „Mala som tam schôdzku s mužom menom Ludo, vedela som len to, že má červené okuliare a fúzy. Keď som siahala za kľučku, myslela som, že sa povraciam alebo utečiem. Povedala som ale, že nie. Už som do toho išla a vošla som,“ doplnila Tereza prvé zážitky, ktoré ako spoločníčka v minulosti zažila.