O veľkom šťastí môže hovoriť majiteľ peňaženky, ktorú nechal ležať v obchode v Planej na Tachovsku medzi regálmi. Keď ju náhodou našiel iný zákazník a odovzdal vedúci predajne, zistilo sa, že v nej je viac ako 400 tisíc korún (16tisíc eur)

Dobrý človek ešte žije – tak okomentovala polícia prípad so šťastným koncom, ktorý sa stal 2. novembra v predajni na ulici Sadová.

„Vedúca obchodu sa na nás obrátila v popoludňajších hodinách a operačný dôstojník okamžite do predajne vyslal hliadku policajtov z tamojšieho obvodného oddelenia,“ uviedla polícia na sociálnych sieťach.

Zabudnutý kufrík na parkovisku desil ľudí! Bomba to nebola, obsah bol ešte „výbušnejší“!

Podľa vedúcej jej dal peňaženku zákazník, ktorý ju našiel pri regáli s energy drinky. Ale pretože vo vnútri neboli žiadne doklady, žena zavolala na linku 158.

Hliadka na mieste prepočítala obnos a dostala sa na celkovú sumu 410 959 korún (16 500 Eur). „V peňaženke sa nachádzali ďalšie drobné veci ako vizitky a zákaznícke karty,“ upozornili policajti.

Ukrajinec stratil 40 tisíc! Manželia ich našli a odleteli za ne do Karibiku!

Šťastný majiteľ si potom vďaka poctivému nálezcovi aj vedúcej predajne mohol prevziať svoju stratenú vec na obvodnom oddelení.