Trest smrti za znásilnenie a vraždu svojej vlastnej dcéry (†15) dostal Joshua Lee Burgess (35) z amerického štátu Severná Karolína. Otec svoju dcéru znásilňoval dvadsaťdva hodín a potom jej podrezal hrdlo. Následne sa sám udal na políciu.

Zaria jazdila do mesta za svojim otcom Joshuom Lee Burgessom na víkendy.

Otrasný čin sa stal v auguste roku 2019 v mestečku Monroe. Zaria Burgessová, ktorá bývala u svojej mamy, jazdila do mesta za svojim otcom Joshuom Lee Burgessom na víkendy. Posledná návšteva sa ale zmenila na nočnú moru. Jej otec ju niekoľko hodín znásilňoval. Muky podľa informácií britského denníka Daily Mail trvali dlhých dvadsaťdva hodín. Potom dievčaťu chladnokrvne podrezal hrdlo.

Brutálna vražda na Slovensku! Agátu mal zabiť, rozštvrtiť a telo rozhádzať po okolí!

Po vražde sa sám zobral a udal na polícii. Vyšetrovateľom dal svoju adresu. V dome našli nebohú dievčinu bez známok života a v kaluži krvi. „Je to jednoducho zlo. Chcem povedať, že vražda je vražda, ale zabiť svoje vlastné dieťa týmto spôsobom. Neexistuje žiadny spôsob, ako to inak vysvetliť, než že je to diabolský zločin,“ uviedol šerif Tony Underwood. „Bolo to skutočne mimoriadne ohavné, kruté a brutálne zabitie nevinného dieťaťa. Tento prípad bol emocionálne náročný pre všetkých zúčastnených,“ uviedol žalobca.

Neuveriteľne brutálny čin na deň matiek! Žena zavraždila svoje tri deti, pomáhal jej 16-ročný syn!

Burgess si za vraždu svojej dcéry odniesol od súdu najtvrdší trest. Porota ho odsúdila na trest smrti. Podľa vyššie spomínaného denníka bude popravený smrtiacou injekciou a poprava musí prebehnúť 15 až 120 dní po vynesení rozsudku. Nie je jasné, či sa odvolá.

HROZNÝ MASAKER V ČECHÁCH! Susedka popísala vraždu troch ľudí: Tú šialenosť som videla!