Douglas: Je to klamstvo, že som onanoval pred pracovníčkou

1745

Herca Michaele Douglasa (73) jeho bývalá zamestnankyňa obvinila z nevhodného správania. Malo k nemu dôjsť pred 32 rokmi. Podľa nemenovanej ženy sa herec pred ňou okrem iného ukájal.

Herca počas Vianoc kontaktovali novinári z časopisu Hollywood Reporter, ktorí mali vyjadrenia ženy ktorá ho obviňuje zo sexuálneho obťažovania.

„Po prvé tvrdí, že som pred ňou hovoril vulgárne. Nie o nej, ale že som používal ostré slová. Po druhé prehlasuje, že keď som súkromne telefonoval, a ona bola pri tom, že som s mojimi priateľmi hovoril sprosto. Nakoniec som ju vyhodil, kvôli práci, ktorú robila. Ale ona tvrdí, a to je po tretie, že som zariadil, aby si pri filme už neškrtne. A po štvrté prehlasuje, že som pred ňou masturboval,“ posťažoval si herec magazínu Deadline.

Michael Douglas všetky tvrdenia bývalej zamestnankyne odmieta. „Celé je to lož, vymyslené, nie je na tom ani slovko pravdy,“ povedal.

Prehovoriť sa rozhodol s ohľadom na svoju rodinu a hlavne deti. „Je to nesmierne bolestivé. Nemám žiadneho kostlivca v skrini. Najviac to ubližuje žene a deťom. Tie sú naozaj rozrušené. Musia ísť do školy s obavou, že v nejakom článku o mne budú písať ako o sexuálnom predátorovi. Majú strach a nie je im to príjemné,“ dodal.

Nakoniec sa slová Woody Allena splnia a hon na čarodejnice začne! (Písali sme tu)

Woody Allen o sexuálnej afére Weinsteina: Bojím sa honu na čarodejnice