Douglasovho syna pustili za dobré správanie o dva roky skôr z väzenia

Najstaršieho syna herca Michaela Douglasa (71) Camerona (37) pustili z väzenia. V roku 2010 bol odsúdený na päť rokov za predaj heroínu. Keď sa potom priznal, že drogy prepašoval aj do väzenia, dostal ďalšie tri roky. Ale po šiestich rokoch bol za dobré správanie prepustili na slobodu.

1441

Tridsaťsedemročný Cameron je najstarším potomkom herca Michaela Douglasa a najstarším vnukom herca Kirka Douglasa. S oboma hviezdami si zahral vo filme Tak to chodí z roku 2003. So slávou sa však nedokázal vyrovnať a začal užívať drogy. Okrem toho ich tiež sám predával.

Najmladší z hereckého tria Douglas vraj teraz na slobode začne písať knihu o svojom pobyte za mrežami, sláve i neschopnosti sa s ňou vyrovnať.

Kirk Douglas
Kirk Douglas

„Cameron v nej bude hovoriť o tom, ako sa vyrovnával s faktom, že je synom a vnukom hollywoodskych ikon. Čo všetko urobil v živote zle a doviedlo ho to až do väzenia a nakoniec aj do samoväzby. Po prepustení sa chová nenápadne a trávi čas s otcom a matkou. Verí, že má pred sebou nový začiatok,“ informoval denník New York Post.

Cameron je jediným potomkom Michaela Douglasa z jeho prvého manželstva s Diandrou Luknerovou. Keď bol odsúdený, jeho otcovi spadol kameň zo srdca, pretože mal predtým strach, že Cameron kvôli drogám čoskoro zomrie.

„Blížil sa sám na smrť, alebo by ho niekto zabil. Môj syn bol predajcom drog a ja nemôžem prižmúriť oko nad jeho správaním. Aj so všetkými svojimi chybami a chorôb, čo Cameron má, je to ohromný mladý muž. A ja by som ho nepodporoval, keby som to takto necítil,“ povedal Douglas v americkej televízii NBC.

V súčasnosti vraj Cameron trávi čas len s rodinou a premýšľa, čo okrem písania knihy bude v živote robiť. Rád by si našiel normálnu prácu a napríklad aj prednášal mladým ľuďom, ktorí majú skúsenosti s drogami a poučil ich o tom, ako zle môžu dopadnúť, keď budú drogy ďalej užívať.