Jednou z obetí ruského vládcu Vladimíra Putina má byť bývalý ruský špión Alexander Litvinenko. Toho mali zlikvidovať ruské tajné služby pomocou rádioaktívneho polónia. Agent na smrteľnej posteli obvinil Putina z nechutných sexuálnych deliktov. Ruský prezident mal podľa neho v minulosti zneužívať vo svojom moskovskom byte mladistvých chlapcov!

Onedlho pred svojou smrťou obvinil Litvinenko Putina z toho, že je pedofil. Údajne majú podľa neho existovať videá, na ktorých ruský vládca zneužíva mladých chlapcov. Samotný Putin mal potom zo strachu všetky záznamy zlikvidovať.

Tradovalo sa aj to, že k zneužívaniu malo dôjsť v rovnakom byte, kam si mal ruský prezident pozvať tri prostitútky a mať s nimi „trojku“. To sa potom ukázalo ako nepravda, s ľahkými ženami si tam užíval generál Jurij Skuratov.

Pedofila, ktorý znásilňoval chlapcov a dievčatá, vo väzení ho pätnásťkrát zbili spoluväzni

Údajné zneužívanie mladých chlapcov ale ešte nikto nevyvrátil. „Svetová verejnosť je šokovaná,“ ​​uviedol pri zverejnení šteklivých informácií Litvinenko. Putin mal jedného z chlapcov bozkávať na bruchu. „Nikto nemôže pochopiť, ako to mohol urobiť nevinnému chlapcovi,“ pokračoval bývalý ruský špión.

Ako uviedol denník Daily Star, Putinova úchylka ho mala stáť pozíciu v zahraničnej rozviedke KGB. „Miesto toho bol poslaný na nižšiu pozíciu v Leningradskom riaditeľstve KGB,“ vysvetľoval Litvinenko. „Krátko pred jeho povýšením sa dozvedeli, že Putin je pedofil,“ dodal.

Pedofil držal v kobke sedemročného chlapca ako sexuálneho otroka!

Pokračoval tvrdením, že keď sa pripravoval stať sa prezidentom, pokúsil sa vypátrať a zničiť akékoľvek kompromitujúce materiály zhromaždené proti nemu, vrátane videokaziet, na ktorých mal mať sex s maloletými chlapcami. Ruská vláda označila obvinenie za západnú propagandu.

Okupanti znásilňujú a zabíjajú naše ženy, hovorí zdrvená Nasťa o pekle na Ukrajine! 

Bývalý ruský agent Alexander Litvinenko zomrel 23. novembra 2006 vo svojom londýnskom exile na otravu rádioaktívnym polóniom 210. Ešte pred smrťou obvinil zo svojej vraždy ruského prezidenta Vladimira Putina, taktiež podľa britského vyšetrovania z roku 2016 Putin pravdepodobne schválil operáciu tajných služieb s cieľom zavraždiť bývalého ruského agenta.