Britka Sophie Georgeová (20) si v roku 2020 vymyslela desivý plán – ako zabiť svojho bývalého priateľa. Skoro by sa jej hrozný čin podaril, keby bývalý priateľ nebol silnejší a dokázal sa šialenému dievčaťu ubrániť. Tú teraz za pokus o vraždu a držanie útočnej zbrane poslal do väzenia Korunný súd v britskom Lewese na 13 a pol roka.

Plán krokov, ako zavraždiť bývalého partnera, našla polícia medzi Sophiinými osobnými vecami.

 

Žiarlivosť dokáže človeka dohnať k nepochopiteľným veciam. Teenagerka Sophie Georgeová sa svojmu bývalému priateľovi Adamovi Yiosesovi (25) chcela po rozchode poriadne pomstiť.

Dôvodom bol fakt, že dievča v Adamovom živote zrejme nie je jedinou a jej milý spí aj s ďalšími dievčatami. Naplánovala si tak dopodrobna každý detail, ktorý bude predchádzať jeho mučeniu a následnej vražde!

Vraždil zo žiarlivosti! Tehotnú priateľku zviazal, do pusy jej napchal guču z fólie a nechal ju umierať

 Expriteľov uhryzla do prsta až na  kosť 

Po rozchode v októbri 2020 Sophie bývalého partnera poprosila, či by ju nemohol vyzdvihnúť a hodiť domov. Chlapca zrejme pálilo svedomie, tak pre svoju bývalú lásku zašiel. To ale netušil, že bude bojovať o holý život. Sophie sa totiž Adama opýtala, či môžu ísť okľukou. Potom sa začala bývalému priateľovi vyhrážať s nožom, siahala mu po volante a nútila ho, aby vystúpili v priľahlom parku. Tam nasledoval krutý boj, počas ktorého chcelo dievča Adama pobodať. Tomu sa našťastie podarilo nôž dievčaťu zobrať a zavolať na políciu. Než prišla hliadka, stihla Sophie „aspoň“ uhryznúť Adama do prsta až na kosť.

Polícia bola jej brutalitou a chladnokrvnosťou šokovaná. V taškách strážnici odhalili desivú sadu, ktorou chcela Sophia expartnera zlikvidovať. Tá obsahovala ochranné odevy, čistiace prostriedky ako bielidlo, lepiacu pásku alebo ďalší nôž. „Bol to chladný, vopred premyslený plán uniesť, mučiť a zavraždiť nevinného muža s jasnými krokmi na zakrytie zločinu,“ povedal pre BBC kriminalista Jon Hull.

Zavraždil omylom nevinnú! Vrah si ju pomýlil s expriateľkou!  

 Dievča bolo pohltené  pomstou 

„Nepochybujem, že by dievča nedodržalo jej nesmierne znepokojujúci ‘zoznam úloh’. Nebyť obete, ktorá ju premohla, a rýchle reakcie našich dôstojníkov, ktorí ju zadržali, mohlo byť všetko inak,“ doplnil kriminalista. Sudkyňa Christine Hensonová počas súdneho pojednávania povedala: „Zo všetkého, čo som v tomto prípade čítala, sa zdá, že ste boli na obeť silne fixovaná a pohltená pomstou.“ A aj keď sa Sophie k pokusu o vraždu a držanie útočnej zbrane pred súdom priznala , bolo to márne. Od Korunného súdu v Lewese odišla s 13,5 rokmi odňatia slobody.

Čaká vraha krásnej Adriany trest smrti? Na Bali ju dobodal expriateľ