Samantha Drummondsová a ďalší traja členovia jej rodiny boli zavraždení v Bermondsey, rušnej časti Londýna v Británii. Podozrivý zo spáchania hrozného zločinu je Samanthin priateľ Joshua Jerome Derriviere Jacques. Toho jeho partnerka iba niekoľko dní pred smrťou predstavila svojim príbuzným.

Samantha Drummondsová

V pondelkových skorých ranných hodinách počuli susedia z jedného z domov v londýnskej štvrti Bermondsey hluk a zavolali políciu. Kriminalisti vo vnútri našli štyri mŕtve telá a Joshuu Jerome Derriviere Jacquesa, ktorý sa pokúsil neúspešne utiecť a bol zatknutý.

Joshuu Jerome Derriviere Jacquesa

Teraz je podozrivý z toho, že zavraždil svoju priateľku Samanthu, jej matku Tanyshu Drummondsovú (†45), babičku Dolet Hillovú (†64) a priateľa babičky Dentona Burkea (†59).

Daily Mirror informoval, že podľa priateľov sa Samantha s Jacqusom poznala už dlhú dobu a boli iba kamaráti, potom sa ale dali dokopy, a tak ho mladá žena minulý štvrtok predstavila rodičom.

Vraždiace monštrum stiahlo študentku z kože a ušil si z nej oblek! Robert Janczewsky čaká roky po vražde na rozsudok

Pani Hillová sa liečila s rakovinou, a preto sa k nej presťahovala jej dcéra, aby jej pomáhala. Jej vnučka u nej bývala len dočasne, pretože v jej byte prebiehala rekonštrukcia. Čo presne sa v osudný deň stalo, nie je vôbec jasné.

Najzvrhlejší vrah sveta zabil dve dievčatá a zneužil cez sto mŕtvol

Manžel Tanyshy, Danny Ofori-Akuffo, uviedol, že so svojou ženou hovoril naposledy v nedeľu krátko pred polnocou. S Jacquesom sa vraj nikdy nestretol a takmer nič o ňom nevie. „Stále tomu nemôžem uveriť. Boli sme si ako rodina veľmi blízki, neustále sme na seba dávali pozor,“ povedal nešťastný muž.