Dvadsaťšesťročná učiteľka sexuálne zneužívala svojich mladistvých študentov!

Samé jednotky za sex

1235

Verejnou strednou školou v meste Nixa otriasa škandál. Jedna z tamojších učiteliek, dvadsaťšesťročná Lena Stewartová, bola obvinená zo znásilnenia mladistvého študenta a niekoľkých ďalších prehreškov. Za mrežami by mohla stráviť až sedem rokov.

Dvadsaťšesťročná učiteľka Lena Stewartová bola verejnou strednou školou v meste Nixa v americkom Missouri najatá v roku 2021, aby žiakov na tamojšej škole vyučovala odbor poľnohospodárstva a stavebníctva. To zrejme ale ešte vedenie inštitúcie netušilo, s kým bude mať tú česť.

Stewartová totiž bola v tomto týždni obvinená z dvoch prípadov sodómie druhého stupňa, jedného znásilnenia a troch sexuálnych stykov so študentami. Jednému zo žiakov bolo v čase styku s učiteľkou iba šestnásť rokov, zákony štáty Missouri ale nepovoľujú sex mladším ako sedemnásť rokov.

Učiteľka mala sex s pätnásťročným žiakom. Dostala šesť rokov natvrdo…

Na všetko sa prišlo potom, čo sa rodičom šestnásťročného študenta veľmi nezdalo, že trávia s učiteľkou Stewardou aj svoj voľný čas a volajú si cez video hovor. Chlapec potom priznal, že s učiteľkou mal sexuálny styk.

Keď sa vraj s učiteľkou videl prvýkrát mimo školy, cítil sa nepríjemne a učiteľke povedal, že musí ísť domov. Počas druhého stretnutia sa už mal študent so Stewartovou bozkávať, potom sa vyzliekli donaha a vykonávali na sebe orálny aj sexuálny styk. Žiak polícii priznal, že dostával od učiteľky dobré známky, aj keď toho veľa nerobil, ale bál sa, že by sa to mohlo rýchlo zmeniť, keby ich blízky vzťah uťal.

Ďalšia chlípna učiteľka doplatila na sex so študentom, ktorý ju vzápätí udal

Šokované vedenie školy vyučujúcu ihneď stiahlo z výučby a začalo právne kroky proti jej konaniu. V prípade odsúdenia hrozí zvrhlej učiteľke až sedem rokov za mrežami.