Šokujúce koniec malo pátranie po Cassidy Rainwaterovej z amerického Missouri. Tridsaťtriročná žena záhadne zmizla v júli, avšak príbuzní ju nahlásili ako nezvestnú až o mesiac neskôr. V dome hrôzy ju vraj držali James Phelps (58) a Timothy Norton (56). Žena bola väznená polonahá v klietke! Obaja muži skončili v policajnej cele a boli obvinení z únosu. Dom, v ktorom bola žena držaná, zhorel.

Otrasný prípad únosu vyšetruje americká polícia. Na strážcov zákona sa 25. augusta obrátila rodina Cassidy Rainwaterové s tým, že o tridsaťtriročnej žene mesiac nepočuli. Stopy podľa informáciu televízie KY3 policajtov priviedli k Jamesovi Phelpsovi, ktorý mal strážcom zákona povedať, že naposledy Cassidy videl 25. júla, keď od neho uprostred noci odišla. Nasadnúť vraj mala k niekomu do auta. Cassidy u neho mala bývať do tej doby, než sa postaví na vlastné nohy.

Polícia má dvoch podozrivých Slovákov z únosu a vraždy podnikateľky Svobodovej! Telo ale stále chýba

Avšak vyšetrovatelia nakoniec zistili, že práve Phelps má čo do činenia so zmiznutím ženy. Do prípadu sa mala zapojiť aj FBI, ktorá kontaktovala miestnu políciu s tým, že dostali anonymný tip, že je Cassidy držaná v klietke na pozemku Phelpsa. Strážcovia zákona mali dostať aj fotografie s nešťastnou ženou. Phelps bol nakoniec zadržaný a stopy vyšetrovateľov zaviedli aj k jeho komplicovi Timothy Nortonovi, ktorý sa vo výpovedi podľa informácií britského denníka Daily Star priznal, že pomohol Phelpsovi Cassidy uniesť. Obaja muži boli obvinení z únosu a čakajú na súd.

Policajt podozrivý v kauze únosu a vraždy krásnej manažérky!

Medzitým hasiči vyrážali k požiaru domu, kde bola Cassidy väznená. „Zrazu sa dom zrútil a plamene sa rozšírili,“ uviedla svedkyňa Rachel Nicholsonová s tým, že privolali hasičov. Príčina požiaru je predmetom vyšetrovania. Zatiaľ nie je isté, či išlo o nehodu alebo o podpaľačstvo.