Neuveriteľne brutálny zločin vyšetrujú kriminalisti na južnom Slovensku. V obci Šarovce došlo k násilnému smrteľnému poraneniu 12-ročného Nikolasa. Čin majú mať na svedomí jeho starší súrodenci, a aktívne sa na ňom mala podieľať dokonca aj jeho vlastná matka!

Sused vykreslil, že k nim Nikolas deň pred tragédiou prišiel. Často im vypomáhal s drevom a s drobnými prácami. Dostával za to od susedov jedlo a občas aj pár drobných.

„Prišiel na dvor a prosil o chlieb,“ popísal muž zrod tragédie reportérovi Markízy.

Dali vraj dieťaťu najesť a tiež mu vtlačili do dlane 1 euro. Nikolas zamieril do miestneho obchodu, kde si za 50 centov kúpil slnečnicové semienka. Keď jeho 18-ročný brat, staršia sestra a matka podľa Markízy zistili, že chlapci zostalo ešte 50 centov, požadovali, aby im hotovosť vydal. Nikolas to odmietol.

 Matka sa podľa miestnych netajila, že o deti nemá záujem. 

Spomínaní traja členovia najbližšej Nikolasovej rodiny sa na neho následne mali vrhnúť. Údajne ho kolenom kopali do oblasti obličiek. Sestra ho bila masívnou drevenou doskou a matka ho mala ťahať za vlasy a rovnako do neho na zemi kopať. Nakoniec zmlátenie dieťa nechali prespať v aute na záhrade. Nepustili ho ani do domu. Nikolas tam strávil celú mrazivú noc.

Beštia Peter Tony – Zomrieť musíš, krásne dieťa!

Musel však utrpieť vnútorné zranenia, pretože jeho stav sa rapídne zhoršoval. Rodina ho ráno odviezla k lekárke. Chlapec údajne v tej dobe zvracal a trpel silnými bolesťami brucha. V ordinácii začal kolabovať. Nepomohol ani rýchly transport do nemocnice. Lekári pre neho už nemohli nič urobiť a chlapec zomrel.

Vraždiace monštrá: Gertrude Baniszewski *19. 9. 1929 – 16. 6. 1990

Vyšetrovatelia začali trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia a teraz čakajú na výsledky súdnej pitvy, ktorá má stanoviť presnú príčinu Nikolasovej smrti. Dom, kde k tragédii došlo, je prázdny. Po podozrivých sa zľahla zem.