Zomreli kvôli jej krutosti, hlúposti a ľahkovážnosti. Keď priviezla matka Cynthia Marie Randolphová (25) svoje deti vozidlom do ich texaského domu, začali hnevať. Nechceli vystúpiť von. Mama sa naštvala a rozhodla sa, že im udelí lekciu. Zamkla ich v rozpálenom aute, aj keď teploty vonku dosahovali 35 stupňov Celzia. Malé ratolesti to stálo život.

K desivej udalosti došlo vlani 26. mája. Matka zavrela syna Cavanaugh († 1) a dcéru Juliet († 2) v aute, pretože hnevali. Sama išla domov, pustila si v televízii reality šou Keeping Up With the Kardashians, fajčila marihuanu a zaspala. Deti boli vo vozidle dve až tri hodiny.

Matka Cynthia s dcerou

Keď sa Randolph zobudila, šla sa pozrieť na svoje deti a zhrozila sa. Obe ležali vo vozidle bez známok života. Bolo jasné, že je svojím správaním zabila. Nezodpovedná matka zavolala ambulanciu a vymyslela si historku o tom, že jej dcéra vzala svojho bračeka sama do auta, ktoré sa jej podarilo zabuchnúť.

Dokonca rozbila na aute okienko, aby to vyzeralo, že sa deti snažila zachrániť. Lenže polícia jej rozprávke neuverila. Randolph tvrdila, že deti boli vo vozidle maximálne hodinu. Pitva však ukázala, že mohli byť vo vozidle až tri hodiny. Príčinou smrti sa stal úpal. Ich organizmy skolabovali pod náporom horúčavy.

Súd sa s matkou vôbec nemaznal. Poslal ju na 20 rokov do väzenia za vážne ublíženie na zdraví dieťaťu. Rozhodol tiež o tom, že nástup do väzenia bude okamžitý. Keby Randolphová premýšľala, nemuseli by jej krásne deti zomrieť kvôli takej nezodpovednosti. Žena má teraz veľa času premýšľať o tom, čo urobila.