Dve mŕtvoly v mrazničke! Hrozný nález polície vo vrahovom byte!

Jeho obete ležali zrastené do seba

1123

Doživotie s minimálnym trestom 38 rokov za mrežami dostal za dve vraždy Brit Zahid Younis (36). Súd na záverečnom čítaní odhalil, ako polícia v jeho byte objavila dva roky nezvestné obete, maďarskú prostitútku Henrietta Szucsovou a dvojnásobnú mamičku tridsaťosemročný Mihrican Mustafovu. Obe ležali v mrazničke. Ich telá sa za ten čas spojili.

Polícia našla telá v apríli 2019, keď prehľadávala vrahov byt v súvislosti s pátraním po jeho obetiach. Na videu, ktoré bolo pri tom zadovážené, je počuť, ako jeden detektív hovorí, že našiel mrazničku, ale je zamknutá. Práve v nej sa obe tela nachádzali.

Vrahov byt

Prvou obeťou bola prostitútka z Maďarska Henrietta Szucsová, ktorá sa k svojmu vrahovi presťahovala a nejaký čas s ním aj bývala. Naposledy bola videná v lete roku 2016. Podobne na tom bola aj dvojnásobná matka Mihrican Mustafová, ktorá tiež pred svojou smrťou prišla Zahida Younisa navštíviť. Zmizla v máji roku 2018.

Sexuálne sadista a kanibal, ktorý jedol mäso svoje obete, dostal novú prácu. Stal sa kuchárom!

Podľa vyšetrovania polície bol Younis sexuálne zvrhlý, ostatne raz už za mrežami bol, keď ho súd uznal vinným zo sexu s neplnoletou, vtedy trinásťročným dievčaťom. Podľa súdneho lekára obe svoje obete ubil. Mali polámaná rebrá a početné zranenia v oblasti hlavy. Ženy bil celý svoj život, jednej zo svojich priateliek mal v minulosti zlomiť obe ruky.

Boss slovenskej mafie Černák sa priznal ku 14 vraždám, ale trest nedostal

Sudkyňa nemala pre jednanie tridsaťšesťročného Brita žiadne pochopenie. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o recidivistu a sexuálneho predátora, nemala prakticky inú možnosť, než ho odsúdiť na doživotie za mreže. Minimálne musí potom stráviť vo väzení tridsaťosem rokov.