Hviezda seriálu Hra o tróny Emilia Clarke oznámila, že kvôli odhaleným sexuálnym scénam s hereckým kolegom Michiel Huismanom niekoľko dní nespala. Nakoniec si však nakrúcanie užívala.    „Najskôr nervy a potom som prišla k tvorcom seriálu a poďakovala im. Je to excelentné,“ myslí si Emilia.

„Keď sme to natočili, hovorila som si, že je to presne to, na čo som čakala. Už veľakrát som natáčala odhalené scény, ale toto bolo konečne niečo poriadne,“ pokračovala.

Zároveň priznáva, že sa nikdy nebojí toľko kritiky ostatných, ale sama sebe je tou najväčšou kritičkou. Desí sa chvíle, keď sa pozrie na veci, ktoré natočila.

Michiel Huisman

    „Hovorila som si, že to určite pokazím, pretože je to posledná séria. Bála som sa. Ale priatelia mi hovorili, že by som si mala viac veriť. A ja miesto sebadôvery som urobila malý prieskum a pozrela sa na všetko možné, aby som mala inšpiráciu,“ oznámila s tým, že len nechcela sklamať verných fanúšikov a pokaziť im tak dojem z celého seriálu nepodarenou scénou.

Emilia vraj nikdy nemala problém s nahotou a nebála sa na filmovom plátne odhaliť. Berie to ako súčasť svojej práce. Nepripadá si nijako znevýhodnená tým, že je žena a niekedy vo filme musí ukázať prsia. V minulosti však podotkla, že sú na tom v tomto ohľade muži lepšie. „Nikto ich nenúti, aby na kastingu ukázali prirodzenie. Oproti tomu prsia sú štandard,“ dodala.