Hviezda seriálu Zúfalé manželky Eva Longoria sa trochu zaguľatila a médiá ihneď začali špekulovať, že je tehotná s manželom Josém Bastonom. Herečka to však vyvrátila s tým, že je len nafúknutá, pretože zjedla moc syra.

„Videla som niekoľko svojich fotiek z pláže, na ktorých vyzerám naozaj ako slon. Musím vám povedať, že som len jedla syr. Takže to je tá novinka dňa. Nie som tehotná, len som jedla moc syra, píla moc vína a jedla moc palaciniek … Zrejme trpím intoleranciou voči laktóze,“ povedala Longoria.

Wet-n-Wild with Diego! #VacationMode 🍹

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Longoria Baston (@evalongoria),

Správa v bulvári o tehotenstve navyše vraj urobila veľký rozruch v celej rodine seriálovej hviezdy, ktorá zatiaľ vlastného potomka nemá.

„Musela som sa k tomu vyjadriť, pretože mi celá rodina stále volá a pýta sa, či som tehotná. Áno, vyzerám ako tehotná, ale bol to len kus syra, hromada syra v mojom bruchu. Ale vážne, vyzerám oko slon, ale viete čo, to sa ľuďom stáva. Všetci bývajú nafúknutí. Dnes už nie som opuchnutá, ale za chvíľu zase budem, pretože si idem dať palacinku,“ vtipkovala Longoria.

Americká herečka je od vlaňajška vydatá za mexického mediálneho magnáta José Antonia Bastona. Predtým už bola dvakrát vydatá, jej prvým manželom bol herec Tyler Christopher, druhým basketbalista Tony Parker. S ním rodinu plánovala, ale počas štvorročného manželstva sa dieťa nenarodilo. O adopciu vraj však nikdy neuvažovala.

„Myslím, že deti sú plodom lásky. Keď nájdete tú pravú osobu, s ktorou chcete založiť rodinu, potom je ten správny čas to urobiť. Ale keď mi bude päťdesiat a budem single, nepôjdem do toho,“ povedala pred časom serveru E! online.