Ewan McGregor v ďakovnej reči chválil manželku aj milenku

1491

Herec Ewan McGregor (46) mnohých prekvapil ďakovnou rečou na Zlatých glóbusoch. Keď preberal zlatú sošku pre najlepšieho herca za seriál Fargo, poďakoval manželke Eve Mavrakisovej (51), s ktorou sa rozišiel. Svoju vďaku adresoval aj kolegyňi zo seriálu Mary Elizabeth Winsteadovej (33), ktorá je jeho milenkou.

„Chcem poďakovať Eve, ktorá pri mne stála 22 rokov. Tiež našim štyrom deťom Clare, Esther, Jamyan a Anouk,“ začal svoju reč na Zlatých glóbusoch Ewan McGregor.

„Vždy sa mi páčilo byť hercom a spolupracoval som so skvelými kolegami. Nebol by žiadny Emmitt (postava zo seriálu Fargo) Bez David Thewlis, Michaela Stuhlbarda a Carrie Coonové,“ pokračoval a nezabudol poďakovať aj Mary Elizabeth Winsteadovej.

Práve ona je jeho novou partnerkou. Ewan a Mary sa zoznámili pri nakrúcaní seriálu Fargo a vlani na jeseň sa ich vzťah prevalil. Hoci sa herec ani jeho manželka zatiaľ oficiálne k rozchodu nevyjadrili, v jednej diskusii na internete si Eve Mavrakisová povzdychla: „Čo mám robiť?“

Americká herečka Mary Elizabeth Winsteadová sa objavila vo filmoch Dlhá cesta domov, Smrtonosná pasca 4, Nezvratný osud 3, Čierne Vianoce a Grindhouse: Auto zabijak. Vlani sa po siedmich rokoch manželstva rozviedla s Rileym Stearns.