Farmár hľadá ženu! Zdravotné sestričku zabil, znásilnil a zakopal

755

Arkansaská polícia zadržala farmára Quaka Lewellyna (28) a obvinila ho z vraždy a znásilnenia zdravotné sestry Sydney Sutherlandovej (†25). Po jej zmiznutí sa nahlásil ako dobrovoľník k miestnej pátracej čate. Jeho ľstivý úskoky mu však nevyšiel a bol usvedčený pomocou lokácie jeho telefónu.

Quake mal Sydney zabiť počas jej pravidelného ranného behu. Potom, čo ju zrazil svojím nákladným vozidlom, naložil ženino bezvládne telo na korbu a odviezol ho na opustené polia. Tu mŕtvolu znásilnil a následne zakopal do plytkého hrobu.

Po niekoľkých dňoch rodina nahlásila zmiznutie mladej Sydney. Spolu s policajným pátraním bola spustená aj facebooková stránka venovaná nezvestnej žene. Do nej sa pripojil aj Quek s ponukou pomôcť pri jej hľadaní.

Polícia do prípadu nasadila pátracie psy a helikoptéry na preskúmanie čo najväčšej oblasti. Mŕtvolu po dvoch dňoch našli vyhrabanú uprostred opusteného poľa. K jej nájdeniu vyšetrovateľom pomohli aj dáta zo Sydneyninha mobilu, ktorý zostal na mieste zrážky s farmárovým vozidlom.

Nekrofilný vrah, ktorý jednej žene pred sexom odrezal hlavu, dostal doživotie v troch štátoch, v ktorých vraždil

Quake bol označený za podozrivého po tom, čo bol podľa lokácie z jeho telefónu usvedčený za posledného, ​​s kým sa žena mala stretnúť pred smrťou.

Mladík, ktorý prežil rande so sériovým vrahom po rokoch o stretnutí prehovoril

Mladý farmár bol zatknutý a teraz čaká na uznesenie súdu. Je obvinený z vraždy, únosu a z pohlavného zneužitia mŕtvoly. Na prvé pojednávanie sa Quake dostavil v nepriestrelnej veste kvôli strachu z možnej pomsty. Vrah a obeť sa mali podľa dostupných informácií poznať, aký osobný vzťah medzi nimi panoval, však nie je médiám známy.