Futbal-CL: Bezák podpísal trojročnú zmluvu s AS Trenčín

1275

Šikovný útočník podpísal s klubom svoj prvý profesionálny kontrakt, ktorý znie na tri roky, informoval oficiálny web AS.
„Vediem tabuľku strelcov, podpísal som svoju prvú zmluvu, vyskúšal som si aké to je v kabíne prvého mužstva a mám za sebou maturity. Čo viac si priať,“ zhodnotil uplynulý ročník odchovanec AS.
Rovnako ako v doraste aj pod vedením Adriána Guľu sa budú od neho čakať najmä góly a devätnásťročný mladík sa toho nebojí. „Najmä góly mi pomohli ku kontraktu a ja budem na sebe ďalej pracovať, aby som ich strieľal aj naďalej. Chcem si túto dôveru zaslúžiť,“ povedal odchovanec klubu, ktorý je od svojich prvých futbalových krokov v červeno-bielych farbách.
„Je skvelé cítiť záujem klubu a snahu so mnou ďalej pracovať. Čaká má rýchlejší a tvrdší futbal, ale to mi vyhovuje. Chcem byť stabilnou súčasťou áčka a budem na sebe pracovať aj individuálne. Mojim cieľom je základná zostava. Je to síce vysoká méta, ale budem o svoju šancu bojovať,“ dodal Bezák, ktorý neprichádza do celkom neznámeho prostredia. V drese prvého mužstva absolvoval niekoľko prípravných zápasov a strelil v nich tri góly. Tesne pred koncom dorasteneckej ligy má na svojom konte 18 zásahov v 26 stretnutiach.