Tento futbalový protest vás pobaví! To ste ešte nevideli

1814
Pre chybne odpískanú jedenástku na protest proti rozhodcom odmietli hráč poškodeného tímu hrať v závere vyrovnaného stretnutia. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby kvôli ich kurióznemu rozhodnutiu neinkasovali tri góly. Pozrite si video
K tejto situácii došlo počas zápasu vietnamskej ligy, v ktorom proti sebe nastúpili Ho Chi Minh City a Long An. Tesne pred koncom stretnutia bol stav nerozhodný 2:2. Vyzeralo to už na pokojnú dohrávku a deľbu bodov, keď zrazu došlo pred bránou hosťujúceho Long An ku stretu dvoch hráčov. Rozhodca vyhodnotil túto situáciu v neprospech hostí a nariadil penaltu.
To sa však zástupcom Long An nepáčilo a voči tomuto trestu sa hneď ohradili. Keďže ich protesty nepomáhali, stiahli sa na postrannú čiaru a odmietli hrať.


Nakoniec sa však musel postaviť ich brankár do brány, ale keďže po dohode s ostatnými členmi tímu nechcel čeliť podľa neho nespravodlivo udelenej výhode pre domácich, v momente strely futbalistu Ho Chi Minh City sa mu postavil chrbtom a nechal loptu voľne prejsť do brány.
Ani to však nebol koniec celého sporu. Hráči Long An nevyvinuli žiadnu iniciatívu ani po rozohratí zo stredu ihriska. Domáci sa tak dostali opäť do ďalšej šance, keďže nik z hostí ich nebránil a poľahky prešli až pred ich bránu. Tam zavŕšil celý protest ich brankár, ktorý namiesto chytania strely urobil pred útočníkom iba kotúľ a nechal ho streliť gól do prázdnej brány. Hráči Ho Chi Minh City nakoniec vyhrali toto stretnutie 5:2, keď posledný gól strelili taktiež do prázdnej brány. Čo poviete na tento netradičný protest, o ktorom už hovorí celý svet?