Tiež máte plnú peňaženku rôznych kariet, zľavových poukážok a darčekových kupónov? Fuze Card je revolučná karta, ktorá všetko zmení! Nahradí až 30 kariet aj darčekové poukážky a je vybavená EMV čipom.

Fuze Card je revolučnou technológiou, ktorá nahradí tú kopu kariet, ktoré vám zaberajú miesto vo vašej peňaženke! Umožňuje bezkontaktné platby, je vybavená EMV čipom, je rovnako tenká ako bežné platobné karty a nahradí až 30 kariet! Navyše je vybavená technológiou na sledovanie polohy. Vaše financie preto budú v maximálnom bezpečí!

Karta s EMV kódom

Prepisovateľný EMV kód podporuje viac kariet s platobnými informáciami. Od októbra má navyše fungovať server pre správu dôveryhodných služieb (TSM), ktorý bude spĺňať požiadavky všetkých finančných inštitúcií.

Prepínanie medzi kartami

Ak kartu odovzdávate pri platbe čašníkovi, karta je zablokovaná, akonáhle prebehne transakcia. Výber karty vykonáte jednoducho stlačením tlačidla na Fuze Card. Na malom displeji sa potom zobrazuje zvolená karta.

giphyAplikácia pre správu financií

Použite jednu kartu pre bezkontaktné platby, výbery hotovosti, ako prístupovú ID kartu atď.
Navyše, aplikácia, ktorá je k tejto karte k dispozícii zadarmo, vám umožní jednoducho riadiť vaše karty a jednotlivé účty.