Hopkins 20 rokov nehovoril s dcérou. Ani neviem, či som dedo, priznal

2281

Herec Anthony Hopkins (80) je tretíkrát ženatý a z prvého manželstva má jedinú dcéru Abigail (49). Teraz priznal, že s ňou už dvadsať rokov nehovoril a nevie nič o jej živote.

Anthony Hopkins sa s prvou manželkou Petronell Barkerovou rozviedol v roku 1972, keď boli Abigail štyri roky. Hercova dcéra si neskôr zmenila priezvisko na Harrisonová, aby mohla rozbehnúť vlastnú kariéru herečky, divadelné režisérky a speváčky. S otcom sa nestýkala, napriek tomu sa v 90. rokoch zblížili a dokonca s ním hrala vo filmoch Krajina tieňov a Súmrak dňa. Potom však ich vzťahy opäť ochladli.

Keď sa teraz Hopkinsa spýtali, či má jeho dcéra deti, odpovedal: „Vôbec netuším. Ľudia sa rozchádzajú. Viete, rodiny sa rozpadajú a žijú si potom svoj život. Rozhodnutie je na ľuďoch. Neriešim to tak ani tak. Naše vzťahy sú chladné. Pretože život je taký,“ povedal s tým, že ani nevie, kde jeho jediné dieťa žije.

Abigail v minulosti tvrdila, že kvôli nezáujmu otca vždy trpela a skončila na drogách. „Bola som veľmi blízko samovražde,“ priznala.