HOROR V AUTE: Dievčatko zomrelo v rozpálenom aute! Mama ju tam nechala tri hodiny

154

Dievčatko (†3) nechala mama v aute dlhé tri hodiny a išla sa postarať o marihuanu na svojej farme. Teploty však toho dňa dosahovali vysokých čísel a v aute stúpli až k 38 stupňom Celzia. V obrovskom dusne dieťa nemohla dýchať. Privolaný policajt sa ju márne pokúšal oživiť. V nemocnici ju vyhlásili za mŕtvu.

Vo väzení skončila mama Eustajia Mojica Domínguezová. Polícia ju stíha za zabitie jej vlastné dcéry Jessicy Camposovej. Dvadsaťosemročná mama z Kalifornie nechala svoju dcéru za horúceho dňa vo vnútri vozidla a odišla. Dievčatko bolo v rozpálenom aute až tri hodiny. Teploty v aute dosahovali až k 38 stupňom Celzia.

Smrť v rozpálenom aute, postihla ročné dievčatko!

Podľa informácií britského denníky Daily Mail bol interiér rozžeravený ako platnička a dievčatko nemohla dýchať. Kým sa dieťa dusilo v aute, jej mama sa starala o svoju farmu s kanabisom. Na miesto pribehol policajt, ​​ktorý sa snažil Jessicu oživiť. Záchranka ju ešte priviezla do nemocnice, ale tam bola vyhlásená za mŕtvu.

Sabinka († 2,5) trpela v rozpálenom aute až 4 hodiny, bola celá modrá, opísal hrôzu svedok

Policajti z protidrogového na farme zadržali až 215 kilogramov spracovanej marihuany. Pri prehliadke domu navyše vo vnútri našli ďalšie štyri deti, pričom najmladšiemu z nich bolo iba deväť mesiacov. Všetky deti odovzdali do starostlivosti sociálne služby.

Okrem mamy tragicky zosnulého dievčatka na polícii skončili ďalší štyria ľudia a to Araceli Mojicaová (33), Emmanuel Ortiz-Aguilar (34), Valentin Aguilar-Ortiz (27) a Victor Flores Corona (41).