Horor vo výťahu! Dievča rozdrvil výťah, susedka opísala sekundy pred tragédiou

1609

Carrie O’Connorová (†38), lektorka na Bostonskej univerzite, zomrela pri tragickej nehode. V pondelok si údajne do svojho krásneho nového bytu v dome z 20. rokov sťahovala nábytok. Počas sťahovania postele ju však rozdrvil výťah.

Podľa policajnej správy mala byť žena zakliesnená medzi dverami výťahu, ktorý sa odtrhol a lektorku francúzštiny rozdrvil. Na mieste bola vyhlásená za mŕtvu. Kamarát, ktorý jej pomáhal so sťahovaním, ju navyše len chvíľku pred hroznou smrťou varoval. „Buď opatrná, pretože je to starý výťah,“ povedal jej vraj muž, ktorý sa po celom incidente zrútil.

Divné úmrtia 28: Slávny pornoherec čelí obvineniu z vraždy žabím jedom 

Susedka Leanne Scorzoniová opísala pre Boston Globe, že počula úplne všetko. „Počula som muža hovoriť:, Ach, nemyslím si, že sa to tam zmestí. ‘ potom povedal, že to ešte skúsi a potom už som počula len šialený krik,“ popísala celú hrozivú udalosť Leanne. Povedala, že osobne zosnulú nepoznala, pretože sa nasťahovala len nedávno.

Divné úmrtia 22: Vášnivý cyklista na výlete neprežil návštevu sexshopu!

Iná obyvateľka domu zase prezradila, že úbohý kamarát obete po nehode len hystericky kričal „je mŕtva, je mŕtva“. „Vybehli sme do chodby a videli sme džentlmena, ktorý je v panike gestikuluje a kričí, že je mŕtva,“ oznámila. Podľa kamaráta, ktorý bol pri nehode, zrejme matrace a rám spôsobili preťaženie. Celý prípad vyšetruje polícia.