Hororový nález piatich mŕtvych detí v bytovom dome! Podozrivá je ich matka

772
Ilustračné foto

Päť mŕtvych detí sa našlo v jednom z domov v nemeckom meste Solingen. Oznámila to polícia. Príčiny smrti a kto za smrť detí môže niesť vinu, sa práve vyšetruje. Podľa prvotných správ je dôvodne podozrivá matka detí.

Prípadom sa na mieste zaoberá niekoľko policajných tímov, boli privolaní aj záchranári. Podrobnosti o tom, čo viedlo k smrti nebohých detí alebo kto za ňou skutočne stojí, polícia zatiaľ neoznámila.

O hroznom náleze informoval server Bild, podľa ktorého sú obete vo veku 1, 2, 3, 6 a 8 rokov. Ich matka (27) sa následne mala pokúsiť o samovraždu, tú ale prežila a je v starostlivosti lekárov a pod dozorom polície.

Umierajúci matka pred smrťou udala vraha svojich troch malých detí! Upálil ich vlastný otec!

Najstarší syn (11) ženy medzi mŕtvymi nie je, podľa informácií Bildu v súčasnej dobe trávi čas so svojou babičkou. Práve tá na miesto políciu privolala údajne s tým, že sa jej dcéra pokúša zniesť deti zo sveta. Všetci zasahujúce boli podľa nemeckých médií v šoku nielen z mŕtvych detí, ale údajne aj z veľmi zlého stavu bytu.

POZOR! Rodičia nechali tri malé deti v rozpálenom aute!

Mŕtve deti sa podľa polície nachádzali v jednom z obytných domov na Hasselstraße v okrajovej časti mesta. Solingen sa nachádza v spolkovej krajine Severné Porýnie-Vestfálsko 35 kilometrov od Düsseldorfu, v ktorom žije 165 tisíc obyvateľov.