Hororový príbeh: Moslimský gang 12 rokov väznil a znásilňoval dievča od jej 14 rokov

1290

Horor, ktorý prežila dnes 26-ročná dievčina z Veľkej Británie, nazvala členka tamojšej Snemovne lordov Caroline Coxová za najhorší prípad sexuálneho zneužitia, o akom kedy počula, a to predovšetkým kvôli jeho brutalite a dlhej dobe, počas ktorej trval. Gang ju totiž držal v područí dlhých 12 rokov.

Dievča, o ktorej príbehu informoval server Mail Online, je známa pod menom Sarah. Šéf gangu si ju vyhliadol na jeseň roku 2005. Vtedy mala 14 rokov. Začala študovať na strednej škole a snívala o budúcnosti pôrodnej asistentky.

Nuru, ktorú vydali keď mala 15 rokov, nepopravili za zabitie muža, ktorý ju znásilňoval! Tlak sveta ju zachránil

Muži ju uniesli z parkoviska rovno pred miestnou pobočkou Tesca. Zabavili jej telefón a zničili SIM kartu. Odviezli ju do odľahlého priemyselného areálu. Nachádzalo sa tu niekoľko ďalších mužov. Podľa jej názoru išlo o obchodníkov s drogami. V malej miestnosti sa zalepenými oknami prežila prvú noc. Hneď tej druhej noci ju vodcu gangu znásilnil.

 Polícia  ignorovala vydesených rodičov 

Počas nasledujúcich dní a týždňov si vodcu gangu Sarah úplne podrobil. Skupina ju ukrývala na rade rôznych adries. Nesmela kontaktovať rodinu, používať telefón ani počítač. Sťahovali ju z miesta na miesto, pretože jej bratovi sa opakovane podarilo ju vystopovať. Rodina sa samozrejme obrátila na políciu. Muži zákona ale ich prosby ignorovali. Dokonca vraj jej meno ani nezaniesli do zoznamu nezvestných osôb.

 Stala sa ich  otrokom 

Podľa vlastného vyjadrenia bola Sarah donútená obliekať sa do tradičného odevu a nosiť hidžáb. Jej úlohou bolo upratovanie, žehlenie, varenie a poskytovanie sexuálnych služieb. Bola mnohokrát zbitá a nútená prehĺtať silné sedatíva, ktoré mali zabezpečiť jej poslušnosť. Únoscovia ju dvakrát vydali.

Dievča tri mesiace väznili a znásilňovali. Z pekla ju zachránil poštár!

Sarah svojho manžela videla toho dňa prvýkrát, to mu ale nebránilo znásilniť ju už niekoľko minút po obrade. Mladá žena celkom 8-krát otehotnela. Jej únoscovia ju zakaždým donútili ísť na potrat.

 Stále nie je  v bezpečí 

Dievčaťu sa podarilo utiecť za bratom, ale gang sa nevzdal a prenasledoval ju ďalej. Konečne sa do prípadu vložila polícia. Reakcia mužov bola ponuka 35 000 libier ako odškodnenie rodine. Prípad zatiaľ nedospel do štádia, kedy by bolo možné podať žalobu. Kriminalistom sa doteraz nepodarilo zhromaždiť dostatok dôkazov. „Mnohokrát som si zmenila bydlisko, ale zakaždým sa im podarilo ma nájsť. Volali mi celkom nedávno,“ zverila sa médiám.