Hororový začiatok dovolenky! Turista vo svojej izbe našiel pod posteľou mŕtvolu!

755

Hororovú dovolenku prežil čínsky turista v Tibete. Muž si zarezervoval izbu v hoteli, ktorý je populárny na sociálnej sieti instagram. Avšak vo svojej izbe cítil podivný zápach, a tak požiadal o inú. Neskôr si ho ale nechala predvolať polícia, že v jeho bývalej izbe našli pod posteľou mŕtvolu!

O svojom zážitku sa čínsky turista, ktorý je známy iba pod svojím priezviskom Zhang, podelil na sociálnej sieti Weibo. Zhang sa 21. apríla tohto roku ubytoval v populárnom hoteli Guzang Shuhua Inn v meste Lhasa. Hotel je veľmi populárny na sociálnej sieti instagram.

Na jeho hotelovej izbe na 11. poschodí začalo horieť. Uruguajský futbalista utiekol oknom a do príchodu hasičov visel na rímse

Zhang podľa informácií Insider asi tri hodiny spal vo svojej izbe a potom z izby odišiel. Vrátil sa okolo 19. hodiny a v miestnosti cítil pálčivý zápach. Nakoniec to turista nemohol vydržať, a tak požiadal personál, aby mu dali inú izbu. Avšak neskôr, čo sa ubytoval v inej izbe, nechala si ho predvolať polícia. Vyšetrovatelia mu oznámili, že pod posteľou jeho pôvodnej izby našli telo.

Záhadná smrť! Nahú mŕtvolu sexuologičky našli v izbe päťhviezdičkového hotela

Potom, čo Zhang podal výpoveď a poskytol vzorky DNA, ho prepustili. Ešte toho istého večera zadržali policajti podozrivého. Zatkli ho vo vlaku, ktorý mieril do mesta Lan-čou. Zhang sa vraj stále z otrasného zážitku nemôže spamätať. „Nemôžem v noci spať. Ľudia hovoria, že si ten príbeh vymýšľam, aby som sa stal populárnym. Prial by som si, aby sa mi nič také nestalo. Niečo také vo svojom živote nepotrebujem,“ posťažoval sa Zhang.