Hrozný príbeh! Deväťročný chlapec zastrelil vlastnú matku! Polícia ho obvinila z vraždy ale sestra ho bráni

1706

K hroznému incidentu došlo v pondelok v americkom štáte Michigan. Deväťročný chlapec tu podľa polície zastrelil svoju matku Paulinu Randolovu! Vyšetrovatelia chlapca obvinili z vraždy. V minulosti sa mal vraj vyhrážať smrťou aj dievčine, ktorá býva v blízkosti. Chlapcova sestra však hovorí, že nie je zlý, a zatiaľ nechápe, čo vlastne urobil.

Malý chlapec (9) mal zastreliť svoju matku Paulinu Randolovu v ich rodinnom dome v mestskom komplexe Fawn River Township v okrese St. Joseph County. Miestny šerif Bradley Balk potvrdil, že chlapca obvinili z vraždy. Takisto sa vraj v minulosti vyhrážal jednému dievčaťu zo susedstva, že ju zabije.

„Povedal jej, že by chcel vziať nôž, pobodať ju a pozerať sa, ako umiera, a vidieť jej matku plakať,“ povedala pre miestnu televíznu stanicu WWMT chlapcova susedka a matka spomínaného dievčatá Alecia Pieronskiovej.

Tri krásne sestry už mali dosť ponižovania, bitie a sexuálneho terorizovanie. Dobodali svojho mafiánskeho otca

Sestra Hayley Martinová však chlapca bráni. „Nie je to zlé dieťa. Svoju matku miloval, nechcem, aby si ľudia mysleli, že nie. Nevie, čo urobil. Vôbec nerozumie, čo sa tu teraz deje. Nechápem, prečo nemôžem prísť domov,“ uviedla pre WOOD-TV.

Tyrana zavraždil jeho vlastný syn. Roky ho týral

Chlapec, ktorý pre svoj nízky vek nemôže byť menovaný, teraz podstupuje psychiatrickej konzultácie v štátnom zariadení pre mladistvých, ktoré majú zhodnotiť jeho duševný stav.