Hviezda filmu Taxi Samy Naceri sa pobil v moskovskom bare a musel ísť na operáciu

6254

Francúzsky herec Samy Naceri, ktorý sa preslávil v sérii filmov Taxi, v utorok operovali v Moskve po bitke v nočnom bare v centre ruského hlavného mesta.

„Chirurgický zákrok bol bez problémov,“ napísala agentúra TASS s odvolaním na hovorkyňa očnej kliniky, kde herec operáciu podstúpil.

„Francúzsky herec oddychoval a popíjal so svojím bratom v bare. Okolo druhej v noci sa dostali do hádky s jedným z návštevníkov, ktorý udrel Naceriho do tváre,“ opísala v utorok agentúra Interfax nedeľný konflikt. Bitkára z baru medzitým zadržali policajti. S Francúzmi sa pobili Bielorusi, uviedli ruské médiá.

Podľa lekárov z pohotovosti herec utrpel otras mozgu, ale hospitalizácia nebola potrebná, a tak ho ešte v nedeľu prepustili. Do svojho hotela Naceri podľa ruských médií „pochopiteľne odišiel taxíkom“.

Herec si nedávno rolu taxikára vyskúšal aj v moskovských uliciach. V utorok potom absolvoval operáciu na očnej klinike. Podľa jej hovorkyne herec utrpel „ťažké poranenia“, ale dal prednosť zákroku v Rusku.

Hviezda strieborného plátna sa doma aj v zahraničí preslávila rolou taxikára v Marseille vo filmovej sérii Taxi v réžii Luka Bessona. V posledných rokoch však Naceri na seba upozorňuje predovšetkým svojimi výstrelkami a opletačkami s justíciou.