Herečka Shannen Doherty ukončila po niekoľkých mesiacoch liečbu rakoviny. Za sebou má chemoterapie a ožarovania a teraz čaká na testy, ktoré ukážu, či sa jej podarilo chorobu prekonať.

Herečke bola diagnostikovaná rakovina prsníka už v roku 2015. Ihneď začala dochádzať na liečbu a podstúpila operáciu. O priebehu choroby a liečenia informovala pravidelne fanúšikov na sociálnej sieti. Ich pozitívne reakcie jej pomáhali a držali ju nad vodou.
    „Nemá cenu čokoľvek skrývať, pretože by sa to aj tak všetko dozvedeli. A ja chcem byť ku svojim fanúšikom úprimná,“ oznámila herečka v minulosti.

„Cítim sa stále šťastná. Vďaka tejto chorobe som sa zmenila. Som vďačná za to, že môžem byť na tomto svete, stala som sa iným človekom. Odstránila som zo svojho života všetky zbytočné bariéry a naučila som sa hovoriť nie. Dnes už viem, že som skvelý človek a mám sa rada. Skôr to tak nebolo,“ napísala Shannen v jednom statusu na sociálnej sieti.

Teraz jej prostredníctvom informovala o tom, ako na tom je. Všetky chemoterapie a ožarovania už má za sebou, cíti sa vyčerpaná, ale myslí si, že je všetko na dobrej ceste.
    „Teraz už len budem čakať na výsledky. Čoskoro zistím, či je rakovina preč. Teraz to bude len samé čakanie. Ale ktokoľvek mal rakovinu, tak vie, že celý tento proces je hlavne o čakaní,“ oznámila brunetka.