Incest a vražda troch novorodencov! Poľská polícia zadržala mladú ženu (20) a jej otca

327

Poľské úrady obvinili z vraždy dvadsaťročnú ženu po tom, čo polícia našla v pivnici domu v dedine na severe krajiny tela troch novorodencov. Žena bola tiež obvinená z incestu a zadržaný bol aj jej päťdesiatpäťročný otec, uviedla na svojom webe televízia TVN 24 s odvolaním sa na prokuratúru. Za vraždy detí hrozí žene doživotie, uviedla prokuratúra.

Polícia podľa stanice najprv v piatok našla telo jedného mŕtveho novorodenca, nasledovalo zadržanie päťdesiatnika a ženy, ktorá je jeho dcérou a zároveň matkou mŕtveho dieťaťa. Neskoro večer sa v rovnakom stavení našlo telo druhého novorodenca v stave pokročilého rozkladu. V sobotu pred poludním vyšetrovatelia informovali, že sa v pivnici našli zakopané pozostatky tretieho dieťaťa.

Prokurátor zatiaľ ženu obvinil z dvoch vrážd a z incestu, uviedol Mariusz Duszyńki z gdanskej prokuratúry. Za vraždy hrozí žene doživotie. Za incest v Poľsku hrozí od troch mesiacov do piatich rokov odňatia slobody.

Muzikant je horlivým darcom spermií, splodil už 550 detí! Teraz čelí žalobe kvôli incestu!

Televízia dodala, že prípad je doteraz vo vývoji. Na mieste naďalej pracujú kriminalisti a zaisťujú stopy, ktoré môžu pomôcť s objasnením okolností zločinu. Policajná komisárka Karina Kamińská uviedla, že na mieste je aj psovod so psom vycvičeným v hľadaní mŕtvych. Policajti tiež vypočúvajú svedkov. „Robí sa všetko, aby sme čo najrýchlejšie objasnili príčiny a okolnosti toho, čo sa tu dialo,“ povedala.

Zadržaný otec obvinenej ženy, ktorá porodila pred troma týždňami, pred 15 rokmi ovdovel a staral sa o 12 detí, podotkol server Onet.

Otec zabil dcéru († 12), pretože mala sex s bratom

Podozrenie o incestnom vzťahu prvýkrát poňali kolegovia z práce. Ženu do zamestnania vozil a pravidelne z nej vyzdvihoval jej otec. Dcéra ho nezvyčajne oslovovala krstným menom a občas bolo možné vidieť, ako sa láskyplne držia za ruky.

Spolupracovníci ešte viac zbystrili, keď dievča otehotnelo a zdráhalo sa povedať s kým. Potom, čo v jej telefóne objavili šokujúce správy, ktoré si vymieňala so svojím otcom, prípad ihneď ohlásili na polícii, uviedol Super Express.