Indický šéf svojim zamestnancom za výborné výsledky rozdáva 1 260 áut a 400 bytov

Savji Dholakia, veľkorysý magnát, opäť rozdáva svojim zamestnancom stovky vozidiel a bytov za splnenia stanovených cieľov spoločnosti.

1394

Indický milionár, ktorý vlastní spoločnosť Hare Krishna Exports pôsobiaci v diamantovom sektore, sa chce pracovníkom odvďačiť vo veľkom štýle.

Savji Dholakia pred blížiacim sa indickým festivalom svetiel Diwali oznámil, že jeho zamestnancom rozdá celkom 1 260 vozidiel, 400 bytov a šperky.

„Zaistili sme byty pre tých, ktorí už vlastnia automobil. A tí, ktorí nemajú vozidlo, jedno dostanú,“ povedal indický šéf.

Odmeny majú vyjadriť uznanie za vynikajúci výkon a obetavosť zamestnancov v posledných piatich rokoch. V rámci vernostného programu odmeniť zamestnancov, ktorých vo firme pracuje okolo 5 500, spoločnosť minula cca 7 miliónov eur.

Počas festivalu Diwali dostáva väčšina zamestnancov darčeky od svojich riaditeľov. Avšak zvyčajne sa jedná o indicke sladkosti, nie o veľkolepé dary v podobe nehnuteľností a automobilov. Savji Dholakia už v roku 2014 odmenil svojich pracovníkov, ktorým rozdal 491 automobilov a 207 bytov. A teraz bol ešte veľkorysejší.