Brian Austin Green (43) to so svojou manželkou herečkou Megan Fox (31) nemal príliš jednoduché. Chcela po ňom totiž rozvod len pár týždňov pred tým, než zistila, že s ním čaká tretie dieťa. Podľa Briana má vraj svoju hlavu, ale s inou ženou by rovnako nevydržal.

Herec tvrdí že je medzi ním a jeho ženou ojedinelá chémia, ktorá ich k sebe púta a drží ich pospolu. Snáď len vďaka tomu prekonali aj krízu, ktorá takmer dospela k rozvodu. Namiesto odlúčenia ale nakoniec zistili, že čakajú tretieho potomka.    „Pred Megan som mal mnoho žien, ale nikdy medzi nami nebolo to, čo je teraz medzi mnou a ňou. Je to tak šialená chémia. Nikdy som nič podobné predtým necítil. Vďaka tomu, myslím, prekonáme všetko,“ povedal herec v rozhovore pre reláciu Women s Choice.

Iný návod na šťastné manželstvo vraj nemá. Podľa neho je len dôležité, aby sa ľudia nebáli povedať všetko, čo majú na srdci.

„Megan je veľmi otvorená osoba. Nič v sebe nepotláča. Samozrejme medzi sebou bojujeme ako iní a nesúhlasíme s niektorými vecami. Ale ani ja ani ona vo finále nechceme ísť nikam inam, pretože nám je v zásade doma dobre,“ pokračoval herec, ktorý zažiaril v mladosti ako David Silver v seriáli Beverly Hills 90210.    S Megan Fox žije herec už trinásť rokov a má s ňou troch synov. Z predchádzajúceho vzťahu má ešte pätnásťročného syna. „Prežil som si svoje. Nemám nutkanie ísť za inou ženou. Najlepšie je mi doma po boku Megan, kde môžem byť so svojimi chlapcami,“ dodal.