Jean-Paul Belmondo (†88) a jeho krásna vnučka Annabelle (33)! Na plátne zvádza rovnako ako kedysi dedko

1548

Aj keď Jean-Paul Belmondo (†88) nebol prvoplánový fešák, jeho náručou prešli svetové krásavice a vo filmoch bol za zvodcu. V jeho šľapajach ide vnučka Annabelle (33), ktorá je úspešnou modelkou a začínajúcou herečkou.

Annabelle Belmondo sa síce narodila v Kalifornii v USA, ale ako modelka je veľmi úspešná v Európe. Najmä v Taliansku a Francúzsku, kde veľmi často navštevovala svojho milovaného dedka Jeana-Paula Belmonda. Okatá brunetka je jednou zo štyroch vnúčat slávneho francúzskeho herca. Jej mamičkou je Belmondova dcéra Florence (61).

Kráska začínala ako novinárka, ale čím ďalej častejšie bola vyhľadávaným objektom pre módne prehliadky alebo magazíny. Objavila sa na titulnej strane talianskej Elle a v ďalších časopisoch. Niet divu, 1,74 metra vysokú štíhlu ženu s uhrančivým pohľadom nemožno prehliadnuť. A k tomu slávne priezvisko – skvelá kombinácia.

„Môj štýl skutočne vyjadruje, kto som: Kalifornčan a Parížan. Znamená to, že sa môžem ľahko pohybovať medzi štýlmi a obdobiami,“ pochvaľuje si modelka, ktorej štýl v obliekaní je veľmi výrazný a nápaditý.

A tak medzi jej obľúbené miesta k nákupom patrí vintage obchody, secondhand alebo blšáky. Medzi jej obľúbené šperky patrí náhrdelník, ktorý navrhol jej dedko.

Zomrel Eli Wallach, Calvera zo Siedmich statočných. Mal 98 rokov

Annabelle sa v posledných rokoch začala venovať hranie vo filmoch. Je schopná hrať vo francúzštine aj v angličtine, a tak sa v roku 2019 objavila už v dvoch filmoch. Na Netflix hrá v Madame Claude od Sylvie Verheyde, s Karole Rocher, Roschdy Zem, Pierre Deladonchamps alebo dokonca Hafsia Herz. Ale tiež v American Night od Alessio Jim Della Valle, kde sa jej meno objaví po boku hercov Jonathana Rhys Meyersa a Emile Hirscha.

Krásna dablérka filmových hviezd prišla pri natáčaní o ruku! Chce 2,5 milióna! Herečka jej poslala kyticu