Jeden a pol ročný chlapček zavrel mamičku na balkóne! Bezmocne sledovala, ako sa vo vnútri hrá s nožnicami

453

Chvíle hrôzy zažila mamička z Pardubíc. Jej ešte len osemnásťmesačnému synovi sa podarilo ju zavrieť na balkóne! Cez okno navyše videla, ako sa vo vnútri hrá s nožnicami. Pomohli im až hasiči.

Vo štvrtok vyrážali hasiči na pomoc mamičke, ktorá v Pardubiciach uviazla na balkóne svojho bytu. „Krvi by sa v žene nedorezal, keď strávila niekoľko minút doslova „odrezaná“ od svojho 1,5 ročného syna, ktorý ju zavrel na balkóne bytu v Pardubiciach,“ popísali na sociálnej sieti Facebook s tým, že zatiaľ čo bola uväznená a bezmocná na balkóne, jej syn si vzal do rúk nožnice!

Od hasičov ešte dostal ako hračku dráčika Záchranára,

Mamička tak len bezmocne sledovala, ako sa hrá chlapec s nebezpečným predmetom. „Na pomoc sa ponáhľala jednotka hasičov. Veliteľ ihneď rozhodol viesť zásah súbežne dvoma cestami,“ informovali ďalej bojovníci s požiarmi s tým, že z vonku sa dostávali k žene pomocou automobilového aj nastavovacieho rebríka. Podaril sa aj zásah zvnútra. „Tu boli komplikáciou bezpečnostné dvere. Obe cesty ale boli úspešné,“ dodali s tým, že pri zásahu bola najdôležitejšia rýchlosť.

TOP: Nemeckí hasiči štyri hodiny vyslobodzovali vydesené mača

„Predsa len taký malý chlapec a v jeho rukách nožnice. Každý z nás si vie predstaviť, čo by sa mohlo stať,“ uzavreli záchrancovia a dodali, že malému nezbedníkovi sa našťastie nič zlé neprihodilo a od hasičov ešte dostal ako hračku dráčika Záchranára, aby nezabudol na nezbedu, ktorú vyviedol ako batoľa.

Británia: Chodcovi sa zasekla hlava v smetnom koši, zasahovali hasiči