Jedenásťročný Zachary Sabin z amerického Colorada zomrel 11. marca po tom, čo ho jeho otec a nevlastná matka donútili vypiť asi tri litre vody počas niekoľkých hodín! Dvojica teraz čelí niekoľkým obvineniam, vrátane vraždy prvého stupňa.

Otec chlapca Ryan Sabin (41) a nevlastná matka Tara Sabinová (42) skončili vo väzbe bez možnosti prepustenia na kauciu a čelia viacnásobnému obvineniu, okrem iného zo zneužívania a z vraždy prvého stupňa.

Jedenásťročný Zachary Sabin s mamou

„Zachary zomrel v noci v stredu 11. marca v dome svojho otca. Stále čakáme na ďalšie odpovede,“ napísala deň po tragédii na svojom facebookovom profile matka chlapčeka, ktorá bola tragédiou úplne zdrvená a ani nevedela, čo sa stalo.

Dvojica, ktorá smrť chlapca zavinila, sa sama udala polícii. Údajne Zacharyho donútili počas štyroch hodín vypiť tri litre vody a nedali mu žiadne jedlo! Vraj to bolo preto, že jeho moč bol tmavý, chlapec mal údajne navyše urologický problém, a preto musel na noc nosiť plienku. Zachary potom zomrel na intoxikáciu vodou.

Otec rodiny zavraždil manželku aj štyri deti. Neprestajne ma buzerovala vo väzení budem mať konečne pokoj, vyhlásil

Priateľ chlapcovej matky tvrdí, že Zachary musel piť vodu len po malých dúškoch, pretože inak ju pil príliš pomaly a do žalúdka sa mu dostalo príliš veľa vzduchu, takže sa začal dusiť a vodu vyvrátil.

Stavbár zavraždil svoje malé deti montážnou penou!

Ryan sa priznal polícii, že potom, čo chlapec upadol do podivného záchvatu, doň kopol, zdvihol ho a uložil do postele s tým, že si myslel, že je v pohode. Zároveň sa tiež priznal, že keď Zacharyho zdvíhal, tak mu spadol a udrel sa do hlavy. O niekoľko hodín neskôr bolo dieťa nájdené v posteli s penou na puse, privolaní záchranári už mu pomôcť nedokázali.