Jedenásťročný Sebastian zmizol z detského ihriska, našli ho zavraždeného!

394

Tragicky sa skončilo pátranie po jedenásťročnom Sebastianovi z Katovíc. Chlapec sa v sobotu hral na ihrisku, ale už sa nevrátil domov. Začali po ňom pátrať bezpečnostné zložky. Stopy ich zaviedli až k štyridsaťjedenročnému mužovi, ktorý sa nakoniec policajtom priznal, že malého chlapca uniesol a zavraždil!

Vražda mladého chlapca šokovala obyvateľov poľských Katovíc. Jedenásťročný Sebastian odišiel v sobotu z domu na neďaleké ihrisko. Mame sľúbil, že bude do siedmej hodíne doma, avšak potom jej napísal správu, či sa môže zdržať o malú polhodinku dlhšie. Jeho mama súhlasila, ale Sebastian vo sľúbený čas domov nedorazil. Podľa informácií poľského spravodajského webu TVN24 rodina kontaktovala políciu s tým, že sa s chlapcom nemôže spojiť.

Do pátrania sa zapojili všetky bezpečnostné zložky. V okolí ihrisko v mestskej štvrti Dąbrówka Mała pátrali psovodi aj hasiči. Pátranie sa postupne rozšírilo aj na ďalšie oblasti, ale bez výsledku. Policajti zatiaľ preverovali kamerové systémy a zistili, že za zmiznutím chlapca môže stať niekto, kto viedol vozidlo Ford. Ako uvádzajú policajti na oficiálnom webe, trvalo menej ako štyridsať minút, než sa im podarilo nájsť majiteľa auta.

Policajt podozrivý v kauze únosu a vraždy krásnej manažérky!

 Údajný vrah mal dve  tváre? 

Štyridsaťjedenročného muža zo Sosnovca zadržali. „Priznal sa k únosu a následnej vražde jedenásťročného dieťaťa. Policajti čoskoro našli chlapcovo telo na stavenisku v Sosnovci,“ uviedla polícia vo vyhlásení s tým, že muž si na proces pravdepodobne počká vo väzbe a hrozí mu až doživotie.

Poprava ženy! Americká vláda popraví prvú ženu po 67 rokoch za beštiálnu vraždu tehotnej a únos dieťaťa

Podľa poľských médií je zadržaným známy miestny podnikateľ, 41-ročný Tomasz M., prevádzkovateľ očnej optiky z Katovíc. Ten bol vraj už v minulosti odsúdený za rodičovský únos a tiež za domáce násilie. V jeho počítači takisto našli detskú pornografiu. To, či sa nešťastný Sebastian stal obeťou sexuálneho násilia, prokuratúra nepotvrdila.

Vyzeralo to na neuveriteľný prípad! „Osem rokov nezvestný“ chlapec utiekol únoscom a prihlásil sa na políciu