Jeseň života v opojení drog. Senior (62) predával drogy v domove dôchodcov svojím spolubývajúcim 

Našli u neho LSD, metamfetamín aj marihuanu

923

Akoby chcel šesťdesiatdvaročný Gary Halford obyvateľom domova dôchodcov ešte dopriať nejaký úlet na sklonku života. Svojim rovesníkom údajne predával marihuanu alebo methylamfetamin. Na dedka dealera si ale čoskoro stúpila polícia.

Bývalý vodič autobusu Gary Halford bol zatknutý po tom, čo údajne predával drogy v domove dôchodcov v Mountainview Retreat na severozápade Sydney. Polícia začala s vyšetrovaním, keď sa jej začali hromadiť tipy od ostatných klientov, upozornil denník Daily Mail.

Pašerákovi kokaínu v službách Pabla Escobara v base strčili čili papričku do zadku, postrelený ušiel na oslovi

Samotný Halford bol zatknutý v Baulkham Hills hneď nato, čo polícia našla v jeho aute marihuanu a metamfetamín. Bol prevezený na policajnú stanicu a detektívi so špeciálne cvičenými psami prehľadávali jeho dom.

Polícia zaistila dvanásť gramov marihuany, šesť tabliet dietylamidu kyseliny lysergovej (LSD), obušok a elektronické zariadenia, ktoré budú podrobené ďalšiemu vyšetrovaniu.

Beznohý turista pašoval kokaín v invalidnom vozíčku

Halford čelí niekoľkým obvineniam, medzi ktoré patrí šesť prípadov držanie zakázanej drogy, dodávky zakázanej drogy, držanie alebo používanie zakázanej zbrane bez povolenia a nedodržiavanie verejného poriadku.

Zomrel najslávnejší dealer (†78) na svete. Johnny Depp podľa neho predával koks vo veľkom!