Kamarátka pašeráčky Terezy, ktorá s ňou cestovala do Pakistanu, prezradila ako to v skutočnosti bolo!

1042

Na kameru prehovorila ďalšia modelka, ktorá si chodila privyrábať fotením do Pakistanu rovnako ako Češka Tereza H. (22). S údajnou pašeráckou drog bola navyše kamarátka, Tereza jej lukratívny kšeft vraj dohodila. Dievča sa teraz rozhovorila pre web Expres o tom, ako celé fotenie prebiehalo, a prezradila, čo si myslí o kamarátkinej vine či nevine.

Blízka priateľka Terezy finančne zaujímavé fotenie v Pakistane tiež zažila. Tuší teda, ako zložité je sa do krajiny dostať. „Najprv sme išli do Anglicka, kde nám bola zariadené víza, a potom sme sa vydali na cestu do Pakistanu. Tá bola trošku komplikovanejšia, neleteli sme lietadlom napriamo, ale cez Írsko, potom do Dubaja a odtiaľ do Láhauru,“ povedalo dievča s tým, že pri letisku na nich vždy niekto čakal. Fotila sa vraj slávnostná pakistanská móda a aj bežné oblečenie ako džínsy alebo blúzky, modeling údajne prebiehal v ateliéri. Špekulácie, že Tereza a ostatné modelky jazdili do Ázie robiť erotické fotky, dievča, ktoré si želala zostať v anonymite, poprelo.

Spoveď Terezinho osobného strážcu! Čím ju rozplakal a prečo ju váži

Mladú ženu z Uherského Hradišťa do Pakistanu nalákali ľahko zarobené peniaze. „Za jedno fotenie, ktoré sa všetkým všade trvalo desať dní, sme si zarobili 2700 libier (približne 3700 eur),“ Opísala pre Expres modelka, ktorá pomerne nebezpečnú krajinu navštívila dvakrát, vždy bez Terezy. Tá údajne do Pakistanu vycestovala tretíkrát a už tam zostala. Že mala kamarátka Tereza H. v kufri drogy, vraj dievča šokovalo, údajného vodcu pašeráckeho gangu Tárika stretla a nebezpečný jej vraj neprišiel. „Na mňa pôsobil veľmi príjemne. V živote by som do neho nepovedala, že sa jedná o niečo také, ako drogy,“ zverila sa Expresu. Uviedla dokonca, že s ňou Tereza hovorila o akýchsi svojich pletkách s drogovým bossom.

Podľa slov mladého dievčaťa vraj Tereza nemusela vedieť, že v kufri cestou na ďalšie fotenie mala zašitý heroín. „Kufor nebol jej, ten kufor dostala ako fungl nový, zabalený s visačkou,“ povedala serveru Expres. „Naozaj ako keď zájdete do obchodu a kúpite si kufor, presne tak vyzeral,“ dodala. Podľa toho, čo Expresu povedala, si Tereza doň veci, ktoré sú vraj samy o sebe ťažké, naložila sama a rozhodne ju vraj nenapadlo batožinu preskúmavať.

Sú krásne a nechali sa zlákať jednoduchým zárobkom. Žili v luxuse, a teraz sedia vo väzení a hrozí im doživotie…

O tom, že fotenie bolo pravdepodobne len kamufláž, asi ani jedna z dievčat podľa slov modelky netušilo. „Myslím, že keby toto vedela, tak by mi to ani neponúkla, ale nebavila by sa o tom so mnou,“ povedala Expresu s tým, že Tereza jej fotenie sama dohodila. „Terka ma brala de facto ako svoju rodinu,“ doplnila neznáma žena.

To, čo Češka väznená v Pakistane v súčasnosti hovorí na súde a ako sa prezentuje, vraj nie je póza. „Ja si skôr myslím, že Terezka je na tom psychicky dosť zle a už nevie ako ďalej,“ povedala Expresu. Jej neustály úsmev pred verejnosťou je údajne len póza. „Tereza je taká, že svoje city pred danými ľuďmi vôbec nedáva najavo,“ uzavrela rozhovor pre Expres dievča, ktoré by podľa svojich slov podobný nátlak tak ďaleko od domova nezvládla, ďalšiu cestu do cudziny by už vraj neabsolvovala za žiadne peniaze.

Američanom zachutil heroín, mexické narkokarteli horlivo pestujú mak

Tereza H. je uväznená v pakistanskom Láhaure od začiatku roku 2018, kedy ju na tunajšom letisku zadržali colníci s deviatimi kilogramami heroínu zašitými v jej cestovnom kufri. Mladá Češka už vyše roka absolvuje náročná súdne státie, ktorá neberú konca, a do dnešného dňa nie je jasné, či sa vôbec niekedy pozrie späť do svojej domoviny.

Prostitútka predávkovala manažéra Googlu heroínom, dostala šesť rokov